Makro hile sayılır mı?

Merdcan231

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktaki gibi sizce makro hile sayılır mı? Oyuncu dilinde herkes hile olduğunu söyler. Peki resmiyette hile sayılır mı yani açıkca ban sebebi mi? Bence makro ban sebebi olmalı çünkü sekmeme gibi halleri var ve bu diğer oyuncular karşısında hile sayılır. Başkalarının düşüncelerini merak ettiğim için buraya yazdım.

Başlıktaki gibi sizce makro hile sayılır mı? Oyuncu dilinde herkes hile olduğunu söyler. Peki resmiyette hile sayılır mı yani açıkca ban sebebi mi? Bence makro ban sebebi olmalı çünkü sekmeme gibi halleri var ve bu diğer oyuncular karşısında hile sayılır. Başkalarının düşüncelerini merak ettiğim için buraya yazdım.
Sayılır.

Bence makro çok sıkıntılı birşey ve benim düşünceme göre hile
(Minecraft 1.8 oynayanlar için çok kötü birşey)

Sekmeme gibi konular için kullanıldığında üstünlük sağladığından dolayı hile olarak değerlendiriyorum. Ama başka başka amaçlar için kullananlar da olabilir.

Üstünlük kurmayacak şekilde kullanılabilirse hile olmaz tabi ki. Direkt "Makro = Hile" demenin doğru olmadığını düşünüyorum açıkçası.

Not: Kişisel fikrimdir.

Hile saylır, hatta bazı oyunlarda ben sebebidir.

Kesinlikle hile. Sen kendi elinle 10 CPS bas parmağına ağrı girsin, adam tek tuşa basılı tutarak 10 CPS bassın.

Düşünsene sen adamın kafasına 1 kere sıkıyorsun o senin kafana tek hamlede 5 6 kere sıkıyor. Sence hile mi değil mi?
İşte bende hile olduğunu düşünüyorum arkadaşımla bu konuda tartıştığımızda o zaman : Niye eklediler o tuşları diyor bide o zaman herkes aynı bilgisayar parçasını kullansın diyor

Geri
Yukarı