GTA Online'da hala hile var mı?

SupremsPlays

Centipat
Daha fazla  
Rockstar'ın kendin sunucusundan bahsediyorum öncelikle. FiveM oynamayı düşünmüyorum. Oyunu oynamadım ama eski konulara baktığıma göre çok hile olduğu söyleniyor. İlk başta tek başıma kasılacağım, beğenirsem arkadaşımla beraber gireceğiz. Oyun oynanabilir halde mi?

Rockstar'ın kendin sunucusundan bahsediyorum öncelikle. FiveM oynamayı düşünmüyorum. Oyunu oynamadım ama eski konulara baktığıma göre çok hile olduğu söyleniyor. İlk başta tek başıma kasılacağım, beğenirsem arkadaşımla beraber gireceğiz. Oyun oynanabilir halde mi?

PC de var konsolda yok. Ama sunucunun aşırı iyi anticheat"ı varsa hile yoktur bu anticheata göre değişir ama şu anda hile kaynıyor. Rockstar kendi sunucuları hile kaynıyor evet.

Bayağı bir hile var evet, playlist falan oynanacaksa arkadaşlarla sarar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası ne yalan söyleyeyim. Son güncellemede yaklaşık 10 saat falan oynadım. Eski sürümlerde Online hile kaynıyordu o doğru. Ama son güncellemede 1 tane bile hileye denk gelmedim 10 saatte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rockstar'ın kendin sunucusundan bahsediyorum öncelikle.
Maalesef hileler kol geziyor. Hilecilere bulaşmasanız bile herkese bulaştıkları için rahatsız edilme riskiniz yüksek. Arkadaşların bahsettiği gibi solo, invite-only, friend-only lobilerde takılabilirsiniz. Public lobilerde oyun oynamak kumar oynamaktan farksız yıllardır. :)

Ama ben girdiğim zaman Public lobilerde oynuyorum, adrenalin iyi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı