Makro Kullanmak Ban Sebebi Mi?

CS:GO da şimdiye kadar makrodan ban yiyen görmedim ama bence bu makro olayı liginize de bağlı tamam silver ve novalarda makro kullanıyoruz hadi quarda kadar kullanıyoruz diyelim ama ondan sonra oyuncular için makro sakıncalıdır diye düşünüyorum. Mesela bir silver makrolu oynasan ban yemez ama gidip glob maçında yada bir turnuvada yapsanız glob maçında VAC alırsınız Turnuvada ise klavyeyle döverler.

Hile incelemeleri liglere göre değişkenlik göstermiyor hocam. Turnuvada zaten yapamazsınız.

Makro ban sebebi değildir. Öyle olsa turnuvada kullanmak yasak olur. Turnuvadaki herkes bunny hop yapıyor. Ban sebebi diyenler bilmiyor yada sallıyor.

Tabikide ban sebebi değil.Ben şimdiye kadar hiçbir oyunda makro yüzünden ban yiyeni görmedim.Ama kullanmanı önermem.Çünkü haksız kazanç oluyor.

CS:GO de makroyla VAC ban yemezsiniz. Ama overwatchta dış desteğe girer ve ban sebebidir. Yani demoyu inceleyen müfettişlerin dikkatine kalır ve bariz görünür. Makroyla CS:GO oynayan genelde silverdir.

Arkadaşım bu kaçıncı konu, eğer abartırsan ban sebebi. Fakat böyle double-click gibi şeyler ban sebebi değil. Spray macrosu, 1Tap macrosu yaparsan ve her vuruşunda kullanırsan ben yersin, arkadaşımın yediği gibi.

Arkadaşım bu kaçıncı konu, eğer abartırsan ban sebebi. Fakat böyle double-click gibi şeyler ban sebebi değil. Spray macrosu, 1Tap macrosu yaparsan ve her vuruşunda kullanırsan ben yersin, arkadaşımın yediği gibi.

Makro tuş/klik basma aralıklarınızı sabitler. Diyelim ki mouse yazılımından 0.3 saniyede bir kere tıklama makrosu atadınız. Raporunuz valve ekibinin incelemesine denk gelirse 0.300000 saniyede bir defa tıkladığınız gözükecektir. İnsan elinin bunu yapması mümkün olmadığı için banlanırsınız.

Abartmanız veya abartmamanız sadece raporlanma sayınızı değiştirir. Makro kullandığınız sürece her an ban yeme ihtimaliniz vardır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı