Maksimum 1.000 TL mouse önerisi

"Zenginin israfı fakirin ihtiyacı kadardır" bu sözü hiçbir zaman unutmayın. Yıllardır 10 TL'lik mouse kullanıyorum çok memnunum. İnternet kafe de 500 TL'lik mouse da denedim fakat hiçbir fark yoktu. Değmez vermeyin o kadar para.

Herkese merhaba, bir süredir kullandığım fareyi kardeşimin '15 TL set' siparişi iptal edilince kendisine verdim. Zaten kendime yeni bir mouse almayı planlıyordum o yüzden işime gelmedi değil.:)
Sizlerden en fazla 1.000TL olacak şekilde öneriler bekliyorum. Yanına bir de mouse pad olursa süper olur. Şimdiden teşekkürler. Örneğin 400TL de olabilir. 1.000 en uç nokta.
G502 hero

"Zenginin israfı fakirin ihtiyacı kadardır" bu sözü hiçbir zaman unutmayın. Yıllardır 10 TL'lik mouse kullanıyorum çok memnunum. İnternet kafe de 500 TL'lik mouse da denedim fakat hiçbir fark yoktu. Değmez vermeyin o kadar para.
ben 5-10 liralık fareden 60 liralık fareye geçtim çok büyük fark var. Kullanınca hissediyor insan farkı gerçekten hassasiyet tıklama stabillik vb. (rampage sgm rx9) neredeyse 2 yıl olacak hala bozulmadı(tekerlek tuşu dahil). Bir kötü yanı internetten aldığım yakından görmediğim için elime büyük geldi, çok yoruyor. Sahibinden'e koydum satılırsa üstüne ekleyip daha iyisini alırım

Logitech G PRO indirimi kovalanabilir. Şu an 1.200 TL gibi bir fiyatı var. Madem 1.000 TL'ye kadar çıkabiliyorsunuz, zorlayıp almanızı öneririm. İlla indirime girecektir. "Ne gerek var?" diyen arkadaşlara da, bir kere kullanın ne gereği olduğunu görürsünüz diyebilirim. Mouse seçimi çok önemli. Özellikle rekabetçi oyunlar oynanıyorsa. Ele oturmayan, kullanırken rahat hissedilmeyen mouse'ların sonu rafa kalkmak oluyor. Klavyede kaliteden ödün verebilirsiniz fakat mouse için ödün verilmez. Alınan mouse'u benimsemeniz şart.

Yeni konular

Geri
Yukarı