Maksimum 10.000TL Gaming laptop önerisi

Oyun için almayı düşündüğümden 1650 Ti ekran kartı tercih etmeyi düşündüm attığınız modeller arasından ASUS olan işlemci olarak daha iyi fakat ekran yenileme hızı ve depolama olarak düşük kalıyor bu yüzden onu elemiştim. Acer ve Lenovo arasında hangisini seçmem gerektiğinde kararsızım sizin fikriniz nedir?

Attığınız Acer satışta gözükmüyor. Lenovo'nun sorun çıkartacağını sanmam ama. Gayet iyi bir marka.

Oyun için almayı düşündüğümden 1650ti ekran kartı tercih etmeyi düşündüm attığınız modeller arasından asus olan işlemci olarak daha iyi fakat ekran yenileme hızı ve depolama olarak düşük kalıyor bu yüzden onu elemiştim. Acer ve Lenovo arasında hangisini seçmem gerektiğinde kararsızım sizin fikriniz nedir?
İkisi de üzmez. Bence Lenovo alın.

Mahsuru yoksa neden Lenovo olduğunu sorabilir miyim? Bir de 120Hz ve 144Hz arasında çok fark olur mu?

Lenovo daha uzun zamandır bu işle uğraşıyor diye biliyorum. Kullandığım bilgisayar da gayet iyiydi. Acer'den daha iyi olabilir diye düşünüyorum ama tasarım olarak Acer daha şık gözüküyor. 120Hz ile 144Hz arasındaki farkı da anlamazsınız diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı