Maksimum 10 GB boyutlu offline oyunlar?

Daha fazla  
Sevdiğim oyun stilleri 1: Açık dünya 2: Offline kaliteli hikayesi olan FPS oyunları

Oyun paralı olabilir ama Online olmasın grafikleri iyi olsun (bir de sadece konuyla ilgili cevap olsun boş cevap olmasın)

Pek 1. stilinize uygun değil ama 2. stiliniz için şunları önerebilirim,

Metro 2033 Redux ve Last Light Redux. İkisi toplam 62 TL, indirimdeyken 12.4 TL. İndirim bekleyemem derseniz Game Pass üzerinden oynayabilirsiniz ikisini de 6 TL'ye.

Hikayesi bana göre çok güzeldir, tavsiye ederim.

Pek 1. stilinize uygun değil ama 2. stiliniz için şunları önerebilirim,

Metro 2033 Redux ve Last Light Redux. İkisi toplam 62 TL, indirimdeyken 12.4 TL. İndirim bekleyemem derseniz Game Pass'tan oynayabilirsiniz ikisini de 6 TL'ye.

Hikayesi bana göre çok güzeldir, tavsiye ederim.

Last Light Redux oyunu kaç GB bir oyundur hikayesi etkileyici midir? Oflline bir oyun mu?

Last Light Redux oyunu kaç GB bir oyundur hikayesi etkileyici midir? Offline bir oyun mu?
Steam'de istenilen depolama alanı 10 GB gösteriyor. Oyun offline, hikaye oyunu.

Metro'nun 3 oyunu bulunmakta. 2033, Last Light ve Exodus. 2033 ve Last Light'ın Redux'u bulunuyor (daha iyi grafiklere sahip).

Önce 2033 Redux'u sonra Last Light'ı oynamanızı öneriyorum çünkü üç oyun da birbirinin devamı.

Metro 2033 ve Metro Last Light. Hem çok kaliteli hikayesi var hem de FPS türü. Ayırca son oyunu Metro Exodus grafik olarak da efsanedir ama boyutu fazla.

Geri
Yukarı