Maksimum 1500 TL rahat Bluetooth kulaklık önerisi

Cryptonix

Centipat
Daha fazla  
Her zamanki gibi yine size bir şey danışmaya geldim. Spora gideceğim ve Bluetooth kulaklık arıyorum. Telefonumda jak girişi olmadığı için ve kablo sevmediğim için Bluetooth bir kulaklık almak için araştırma yaptım. Dün Trendyol'da 1899 TL'ye Anker Soundcore Life Q30 kulaklığını bulmuştum fakat bugün 2400 TL gibi bir fiyata satılıyor. JBL 520BT gibi kulaklıklara baktım fakat pek rahat gelmedi. Rahat olacak ve tere dayanıklı kulaklık önerinizi bekliyorum. İyi akşamlar.

Life Q10i önerebilirim. Tere dayanıklı kulaklık diye bir şey yok, kulak üstü kulaklıklıkların çoğunda terleme problemi var. Hep sporda kullanacaksan sorun yaratabilir.

TaoTronics SoundLiberty 53 PRO kullanıyorum, 500tl'ye almıştım şuan 800tl civarında. Spor yaparken ve bisiklet sürerken kullandım herhangi bir sıkıntı çıkartmadı. Kulak üstü istiyorsanız o konuda bilgim yok. Ama spor yaparken kulak üstü kullanmak daha çok terletmez mi?

Her zamanki gibi yine size bir şey danışmaya geldim. Spora gideceğim ve Bluetooth kulaklık arıyorum. Telefonumda jak girişi olmadığı için ve kablo sevmediğim için Bluetooth bir kulaklık almak için araştırma yaptım. Dün Trendyol'da 1899 TL'ye Anker Soundcore Life Q30 kulaklığını bulmuştum fakat bugün 2400 TL gibi bir fiyata satılıyor. JBL 520BT gibi kulaklıklara baktım fakat pek rahat gelmedi. Rahat olacak ve tere dayanıklı kulaklık önerinizi bekliyorum. İyi akşamlar.
Kulak üstü kulaklıklar bence hareket ederken, spor yaparken çok iyi değil. JBL 560BT kullanıcısıyım.

Kulak üstü kulaklık ile spor geçmişim oldu. 2 gün kulak içi denedim fakat kulak üstü daha rahat oldu. Terleme dışında sorun olmuyor.

Evet, fakat ben modelleri karıştırmışım bendeki model 510bt sanırsam. Ürünün şarjı 40 saate kadar gidiyor. Çok yoğun kullanan birisiyim ona rağmen 3-4 gün rahatça kullanıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı