Maksimum 1500TL kasa öneri

Bütçe
1500
Sanırım bütçeni biraz aşacak ama bu kasa bir harika dostum.

@Uchiha Shisui takılıyorum ya şaka bir yana ASUS alsın bence az bir miktar bütçeyi yükseltebiliyorsa GT301 falan öneririm. (ASUS fanboyu olduğum doğrudur)
Hocam şuan zaten bir ay full mesai arti telefonumu satıp böyle bir bütçe koydum önerin için teşekkür ederim.

Bu kasanın en büyük eksisi, radyatör konumlandırması için sizi tek yöne itmesi. Nitekim bu da belli oranda hava akışını sınırlayacağı için kasanın potansiyelini kısıtlıyor. Zaten H5 Flow modelinde asıl gelişimi sağlayıp kullanıcılara kulak verdiler.

Hocam DeepCool pk 750D'yi önerenlerden biride sizdiniz o yüzden soruyorum sizce sizin önerdiğinizi alıp kalan paraya ileriye dönük olması için 260 TL zamlanan pk 750Dyimi almak mantıklı yoksa arkadaşların önerdiği NZXT model kasayı almakmı mantıklı? Sistemin çoğu parçasını ileriye dönük aldım atıyorum ileride 6700XT aldım şu anda önerilen bütün kasalara sığıyor eğer bu kartı da aldığımda 650W yeterli olacaksa sizin önerdiğiniz kasayı alıp gerisine bir sonraki aya sarkan mouse padi alayım diyorum.

Son düzenleme:
Umarım gönlünüzce olur hocam bakmayın bana ben olayın makarasında takılıyorum sadece. Her neye karar verecekseniz hayırlı olur inşallah. Elinizde eskisin :)

Hocam şuan zaten bir ay full mesai arti telefonumu satıp böyle bir bütçe koydum önerin için teşekkür ederim.

Hocam DeepCool pk 750D'yi önerenlerden biride sizdiniz o yüzden soruyorum sizce sizin önerdiğinizi alıp kalan paraya ileriye dönük olması için 260 TL zamlanan pk 750Dyimi almak mantıklı yoksa arkadaşların önerdiği NZXT model kasayı almakmı mantıklı? Sistemin çoğu parçasını ileriye dönük aldım atıyorum ileride 6700XT aldım şu anda önerilen bütün kasalara sığıyor eğer bu kartı da aldığımda 650W yeterli olacaksa sizin önerdiğiniz kasayı alıp gerisine bir sonraki aya sarkan mouse padi alayım diyorum.
650W iyi bir değer. High-End sistem kurulmadıkça yeter. Ben PK750D'yi giriş seviyesi güç kaynağı almak yerine belirli bir bütçesi olan kullanıcılara öneriyorum. Sizin şart değil. Bence C650 alınıp kasa için hangisi size hoş geliyorsa o seçilmeli.

650W iyi bir değer. High-end sistem kurulmadıkça yeter. Ben PK750D'yi giriş seviyesi güç kaynağı almak yerine belirli bir bütçesi olan kullanıcılara öneriyorum. Sizin şart değil. Bence C650 alınıp kasa için hangisi size hoş geliyorsa o seçilmeli.

Adamsın hocam inanki çok rahatladım senin önerdiğini alacağım ha bir de bende SE 214XT soğutucu var 150 mm sığar değili mi?

Zamanını ayırıp yardım eden herkese teşekkür ediyorum.

Ne demek. Konuda sunulan her kasaya sığar.

Hocam hayatımın en şansız günlerini yaşıyorum herhalde monitör 150 TL indirime girdi diye aldım kasa ile PSU'yu maaşı alınca alayım dedim dün bir baktım antech kasa stokta yok NZXT kasada 1800 TL'ye çıkmış C650 PSU 2020 TL'ye çıkmış DeepCool'da piyasada kalmamış. Bütçeyi mecbur yükselttim kasa ve PSU için 3000 TL ayırdım piyasada bu fiyatlara öneriniz var mı?

Hocam hayatımın en şansız günlerini yaşıyorum herhalde monitör 150 TL indirime girdi diye aldım kasa ile PSU'yu maaşı alınca alayım dedim dün bir baktım antech kasa stokta yok NZXT kasada 1800 TL'ye çıkmış C650 PSU 2020 TL'ye çıkmış DeepCool'da piyasada kalmamış. Bütçeyi mecbur yükselttim kasa ve PSU için 3000 TL ayırdım piyasada bu fiyatlara öneriniz var mı?

@Uchiha Shisui .

Antec dün akşam 11 gibi beyaz modeli stoğa girmişti sanırsam gene kaçırmışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı