Maksimum 1600TL sıfır/ikinci el ekran kartı önerisi

Aynen testlerde RX 590/5500 XT 8 GB gibi performans veriyor ama RX 570 daha ucuz olduğu için kesinlikle RX 570 tercih edilmeli neden çünkü daha ucuz değil mi? 🤣 🤣 Aşırı komiksiniz hem Driver konusunda NVIDIA, AMD'den çok çok daha iyi ve stabil üstelik güç tüketimi de bu şekilde ve kart OC ile 1660 kadar oluyor diyorum hala RX 570 yerine alınmaz diyorsunuz sinirim bozuldu cidden. 🤣🤣🤣 % Olarak FPS'i hesaplamayı öğrenmelisiniz bu arada.
Eki Görüntüle 621269
Kesinlikle rx570 tercih edilir demedim ben yaklaşık 10fps fark için fazladan 500tlye yakın para vermem dedim.

Kesinlikle rx570 tercih edilir demedim ben yaklaşık 10fps fark için fazladan 500tlye yakın para vermem dedim.
10 FPS fark olmadığını anlamanız için ne yapabilirim? 🤣 Yüzde olarak hesaplamayı önce bir öğrenin ve attığım testten RX 590'a yakın FPS verdiğini ve güç tüketimi konusunda 100W olduğunu hatta OC ile 1660 kadar olabildiğini o gözcüklerinizle görebilmeniz mümkün ve daha kartın fiyatını bile bilmiyorsunuz ve az mantıklı konuşmayı öğrenin gelmiş burada 5500 XT önerip, 1650 super ile arasındaki farka değmez demeniz trajikomik. 🤣🤣
Yazılımsal olarak oynayıp performans mi yükseltiliyor ?
64 BIOS'u ya da XT BIOS'u karta atıp kartı dönüştürmek filan çeşitli sorunları da yanında getirebiliyor tabi UV yapınca güç tüketimi azalması haricinde performansta nasıl fark oluyor o da bir soru ve vega kartlar mining için zaten en iyi tercih gibi bir şey yani 2. elden alınacak bir kart çok büyük ihtimal mining yapılmış olabilir. :D
ethereum.png

power_maximum.png

Buraya bakabilirsiniz. Kartın potansiyeli çok ama kullanmayı bilmel önemli. Bunu da unutmayın.
RX5700 seviyesine geldi mesela kart. Oyunlarda FPS olarak aynı olmaz belki ama alacağın 1070'den falan iyi olur.

Buraya bakabilirsiniz. Kartın potansiyeli çok ama kullanmayı bilmel önemli. Bunu da unutmayın.
RX5700 seviyesine geldi mesela kart. Oyunlarda FPS olarak aynı olmaz belki ama alacağın 1070'den falan iyi olur.
600W PSU yeter değil mi?

Burada TimeSpy yani DX 12 performans testi var ve GTX 1080 gibi puan almış DX 12 testinde ha bunun DX 11 yani firestrike versiyonu da var ama test saçma sapan sonuçlar veriyor hatta bunun hakkında konu bile açtım 1050 Ti > 1650 nedir? :D
untitled-1.png

Yeni konular

Geri
Yukarı