Maksimum 180 bin TL araç önerisi

Daha sonra satılmayacaksa alınabilir. Almayı düşünürlerse iletişime geçebilirler satıcı ile.
@JackPatron hasarlı A5 de bulunabilir coupe ama.

Hocam satılmayacak diye de arıza çıkaracak araca binek değiller ya :D.

Passat ya da jettaya sıcak bakıyorum çünkü daha önceden Caddy vardı çok beğenmiştim kaliteli arabaydı.

Diğer tavsiyem de budur, D segmenti araç.
Passat ya da jettaya sıcak bakıyorum çünkü daha önceden Caddy vardı çok beğenmiştim kaliteli arabaydı.
Passat bulunmaz ama Volkswagen tavsiye etmem muadillerine göre pahalı araçlar.

Hocam bak çok Class arabalara bindim. Jaguar bile dahil Peugeot 607 gibisini görmedim. 607 bulursanız 607 alın. Çoğunlukla gümrükten gelir. Şuan fiyatlarını bilmiyorum. Makam arabası olarak geçer. Aşşırı müthiş bir araba. 150 ile viraja girdik araba bana mısın demedi. Başka arabayla aynı viraja 100 ile zor girersin.

Son düzenleme:
Hocam bak çok Class arabalara bindim. Jaguar bile dahil Peugeot 607 gibisini görmedim. 607 bulursanız 607 alın. Çoğunlukla gümrükten gelir. Şuan fiyatlarını bilmiyorum. Makam arabası olarak geçer. Aşşırı müthiş bir araba. 150 ike viraja girdik araba bana mısın demedi. Başka arabayla aynı viraja 100 ile zor girersin.
Bu mudur dediğiniz ?

Diğer tavsiyem de budur, D segmenti araç.

Passat bulunmaz ama Volkswagen tavsiye etmem muadillerine göre pahalı araçlar.
Hocam aslında bütçe olarak şöyle 230 lara çikabilsem çok iyi araçlar var da kredi ödeyince olmuyor. Yani şu anlık ayağımı yerden kessin yeter kafasındayım ilerde daha iyisini alırım inşallah.

Hocam aslında bütçe olarak şöyle 230 lara çikabilsem çok iyi araçlar var da kredi ödeyince olmuyor. Yani şu anlık ayağımı yerden kessin yeter kafasındayım ilerde daha iyisini alırım inşallah.
Hocam ileride daha iyisini düşünüyorsan 607 ayağını yerden keser ama piyasası olmadığından satarken zorlanabilirsin.

Evet arkadaşlar, maksimum 180 bin TL. Araç tekniklerinde çok bilgim yoktur. Babamla birlikte alacağız. Küçük ticari olabilir (Courier veya Caddy). Megane tarzı sedanlar olabilir. Manuel, otomatik fark etmez sadece 90bin km altı, temiz, sorun çıkartmayacak bir araba istiyoruz ve mümkünse hatchback olmasın.

2019 -20 Fiat Egea ya da linea olabir bir de Skoda'ya bakmanı öneririm.

Ben de tavsiye etmem egea.

Neden ki?

Hocam ileride daha iyisini düşünüyorsan 607 ayağını yerden keser ama piyasası olmadığından satarken zorlanabilirsin.
607 satılmaz ileride alacaksan başka al araba. 2006 BMW 5'ler var kolay satılır onlar.
E segmenti araçtır 607 gibi aynı rahatlığı hissedebileceğini düşünüyorum 530, 525 de bulunabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı