Maksimum 180 TL'ye 7.1 ses kasmak için kulaklık

Tamam anladım. Ben Gamepower medusa, Gamepower luna, Rampage sn RW8 cobra ve sn R7 mesh Plus arasında kaldım istediğim şey oyun performansı.
Müzik vs nadiren dinlerim yani müzikte falan iyi olmasına gerek yok sadece ayak sesi duymak istiyorum net bir şekilde.

Oyunda 3500 saatim var, Faceit 10 levelim. CS:GO için 7.1 kullanmanı önermiyorum. Kulaklık önerisi olarak da 200 lira bandında Gamepower Medusa 230 lira bandında Bloody G530 öneririm. İkisini de denedim, G530 fiyatına göre gayet kaliteli bir kulaklık.
CS rankınız bayağı yüksekmiş doğurusu. Hocam CS:GO gibi oyunlarda zaten 7.1 açmamamız lazım. Bana güzel kaliteli bir stereo öneribilir misiniz ? Mesela Arctis 3 ü biliyorsanız önerir misiniz kendisi şuan indirimde. Veya daha düşük bütçede rahatça adamın geldiği taraftan tut yakınlığına kadar adam akıllı anlayabileceğimiz bir kulaklık önerirsen sevinirim.

CS rankınız bayağı yüksekmiş doğurusu. Hocam CS:GO gibi oyunlarda zaten 7.1 açmamamız lazım. Bana güzel kaliteli bir stereo öneribilir misiniz ? Mesela Arctis 3 ü biliyorsanız önerir misiniz kendisi şuan indirimde. Veya daha düşük bütçede rahatça adamın geldiği taraftan tut yakınlığına kadar adam akıllı anlayabileceğimiz bir kulaklık önerirsen sevinirim.
Malesef Steelseries marka kulaklık hiç kullanmadım. HyperX Cloud Alpha, Razer Kraken TE, Sennheiser GSP 300 modellerine bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı