Valorant'ta ses kasmak için en iyi 7.1 kulaklık önerisi

7.1 önemli ya bence.

Valorant direk desteklemiyor :D psikolojik olarak destek sağlar belki.

7.1 gayet de önemli. Umarım CS'de 7.1 açıl değilken oynamıyorsunuzdur :D

Açık*

Oyunlar karıştı sorry.

Csdede Pro'lar bile 7.1 kullanmıyor. + CS bile 7.1 desteklemiyor 5.1 var Valorant'ta direk sadece stereo ve mano var. Gamepower kullanmanızdan önemli olması belli sizin için zaten.

Kardeşim benim üzerimden hala gamepower'a niye sallıyorsun bilmiyorum ama inan beni ilgilendirmiyor. Bir ürününü kullandım diye savunacak değilim. Ama şu kadarını söylüyorum bir üründe tecrüben yoksa boş atma.

Hocam daha iyi 7.1'e sahip bir kulaklık var mı bildiğiniz?
Yoksa en. İyisi bu mu?

Bu bütçeye en iyisi bu fakat V2 X te alabilirsin daha uygun.

Yerinde olsam o kadar parayı kulaklığa vermezdim. Zamanında gamepower'in kizaru ürününü almıştım gayet de yetiyor ki ses kasmanın çok önemli olduğu cs:go oyununda yeterli oluyor. Ama yinede fantezim var dersen diyecek bir şeyim yok tabiki.
Kaliteli bir kulaklık almak neyin fantezisi fason kısa ömürlü ürünleri neden öneriyorsunuz?

Kardeşim benim üzerimden hala Gamepower'a niye sallıyorsun bilmiyorum ama inan beni ilgilendirmiyor. Bir ürününü kullandım diye savunacak değilim. Ama şu kadarını söylüyorum bir üründe tecrüben yoksa boş atma.

Boş demişsiniz 4 yıl Gamepower'la hayatımı sürdürmek zorunda kaldım emin olun sizden daha tecrübeliyimdir. İlla 7.1 isteyenlere Gamepower öneriyorum 1K bütçede o yüzden öyle yazdım.

Geri
Yukarı