Maksimum 20.000TL dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
20.000TL
ASUS Vivobook Intel i5 12450H, RTX 2050 (50watt), 8 GB RAM, 512 GB SSD. Bu fiyata alınabilecek en iyi model bence bu. 8 GB RAM lehimli geliyor ama başka slot var ekleyebilirsiniz. Ekstra hafıza slotu da var. Ekran kartı 1650'nin RTX versiyonu gibi düşün, mükemmel değil ama birçok oyunu oynatabiliyor.

Bugün siparişini verdim, otuz dakika sonra stokları tükendi çok teşekkür ederim.

Anlık olarak ürünüm anlamadığım şekilde benden habersiz iadeye gitmiş. Amazon'un yapabileceği en rezil olay.

Talihsizlik hocam. Durumu fırsata çevirip üstüne 2-3k koyup 3050 serili, kendiliğinden 16 gb olan, 144hz ekranlı modellere bakabilirsiniz. En azından Ram değiştirmeyle uğraşmazsınız ve ekranı 144hz olması bir tık daha avantaj.

Amazona mağdur olduğunuzu belirtip, stok gelince fiyat farkı kadar kupon tanımlanmasını talep edin.

Kendileride teklif ettiler fakat paramın hızlıca iade edilmesini talep ettim yarın gün içinde müşteri hizmetleri beni arayacağını söyledi AGT Kargo bölge dışı diyerek kargomu bana ulaştırmadı. Yarın tekrar güncelleyeceğim.

Evet, kendileri parayı iade etti fakat sözlerinde durmadılar yani muadili bir ürün falan hikaye. Önerisi olan arkadaşlar atarsa tekrar alabilirim.

,

Son düzenleme:

Geri
Yukarı