Maksimum 2400TL Telefon Önerisi

Huawei P20 Lite ya da Huawei Mate 20 Lite. (Huawei Türkiye Garantili) olanlardan. İthalatçı garantili değil.

2 gün öncesine kadar Samsung galaxy A50 derdim 2350 TL flandı fiyatı ama 2550 olmuş son ÖTV zammından sonra. Bu bütçeye çıkabilirsen bunu öneririm.
Y0ksa Mate 20 lite veya Redmi Note 7 en mantıklısı gibi duruyor.

6S im bozulduğu için bugün telefon baktım, 2500 TL'ye kadar olan modelleri inceledim. A50'nin ekranı bana çok soluk ve kötü geldi. Bu modeli beğendim ama kamerası 6s'den kötü sanki. 6S i tamir ettirmeye karar verdim sonuç olarak.
Asus 1080P 120 FPS ve 4K 30 FPS video çekebiliyor.

Son düzenleme:
telefonlara gerçekten çok ihtiyacınız yoksa, günlük kullanım için düşünüyorsanız 1500-1600 den fazla para vermeyi pek önermiyorum. Hepsi neticede aynı yere çıkıyor er ya da geç bunu anlıyorsunuz. en azından ben anladığımı düşünüyorum.

Herkes farklı telefonlar yazmış kararsız kaldım. 🤨
telefonlara gerçekten çok ihtiyacınız yoksa, günlük kullanım için düşünüyorsanız 1500-1600 den fazla para vermeyi pek önermiyorum. Hepsi neticede aynı yere çıkıyor er ya da geç bunu anlıyorsunuz. en azından ben anladığımı düşünüyorum.
Bu telefonun beni 3 yıl götürmesini istiyorum. Almışkende fazla değil bir miktar daha verip iyisini almak isterim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı