Maksimum 250 TL Oyun Klavyesi

TechnoAmra

Hectopat
Yeni oyuncu klavyesi almayı düşünüyorum. 250 TL sınır fakat 200 TL'yi geçmezse sevinirim Ayrıca yurt dışı değil daha çok yurt içinden de alabileceğim klavyeler arıyorum (Vatan vb.). Aklımda Logitech G105 var fakat Apex 100 de düşünmüştüm. Sınırımı biraz yüksek koydum. Çünkü mekanik klavye ikisinden de iyi olur. Mümkünse çok ses çıkartmasın ve ışıklandırması olursa sevinirim (çok renkli olmasına gerek yok).

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada 180TL'ye Masterkeys Lite L alabilirsiniz. Bir de 260TL bandına Trigger Z vardı galiba. 350-300TL bandına çıkma şansınız var mı?

Yeni oyuncu klavyesi almayı düşünüyorum. 250 TL sınır fakat 200 TL'yi geçmezse sevinirim Ayrıca yurt dışı değil daha çok yurt içinden de alabileceğim klavyeler arıyorum (Vatan vb.). Aklımda Logitech G105 var fakat Apex 100 de düşünmüştüm. Sınırımı biraz yüksek koydum. Çünkü mekanik klavye ikisinden de iyi olur. Mümkünse çok ses çıkartmasın ve ışıklandırması olursa sevinirim (çok renkli olmasına gerek yok).
Eğer mekanik değil de mekanik hisli olabilirse Cooler Master masterkeys Lite L RGb klavyemize bakabilirsiniz, 180 Tl.

Cooler Master Masterkeys Lite L klavyesine baktım, hoşuma gitmedi değil ayrıca alabileceğim güvenilir bir yer söylerseniz memnun olurum fakat hala önerilere açığım.

Bütçemle ilgili bir sıkıntım var. Yöneticiler uygun görürse konunun kapatılmasını rica ediyorum. Ayrıca bana yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı