Maksimum 250 TL'ye klavye önerisi

• Konuyu başlatan Reqi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 755
Arkadaşlar malum dolar da yüksek fakat klavye almam gerekiyor. Membran çok istemiyorum ama kaliteli diye Logitech G213 baktım onunda fiyatı yüksek geldi dedim o paralara mekanik alsam daha iyi olur. Biraz göz gezdirdim markalara genelde 250 TL civarı Gamepower Warlock kırmızı Switch kafama yattı ama bu marka ile de çok olumlu yorumlar ne yazık ki yok. Başka alternatif uygun fiyatlı klavye önerisi olan var mı? Doların da düşmesini bekleyebilirim ama düşmez gibi geliyor bana.

Logitech G213 kullanıyorum. Son derece memnunum illa mekanik istiyorum demiyorsan bir düşün derim.

Sağlamlık deyince aklıma tek bir kral gelir oda A4 tech X7 3-4 ayda bir çeşme altında yıkıyorum halen yılan gibi :)

Sağlamlık deyince aklıma tek bir kral gelir oda A4 tech X7 3-4 ayda bir çeşme altında yıkıyorum halen yılan gibi :)
Peki klavyen bıçak işlevi görüyor mu. GXT 890'ın metal kasasının kenarları bileyli gibi ve elma kesebiliyor.

Logitech G213 kullanıyorum. Son derece memnunum illa mekanik istiyorum demiyorsan bir düşün derim.
G213 fiyatında mekanik klavyeler de olduğu için almışken mekanik mi alsam diye düşünüyorum. Logitech mekanik almaya kalksam 400-500 TL bandında imkanı yok alamam.. :)

G213 fiyatında mekanik klavyeler de olduğu için almışken mekanik mi alsam diye düşünüyorum. Logitech mekanik almaya kalksam 400-500 TL bandında imkanı yok alamam. :)

Oyun için alacaksan mekanikler daha iyi ama ben çoğu oyunda bir sıkıntı yaşamadan kullandım tepkime süresinde bir sıkıntı yok mekanik klavye gibi çok ses de yapmıyor 3 aydır kullanıyorum henüz bir sıkıntısını görmedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı