Maksimum 270 TL'ye KASA+PSU veya PSU dahili KASA önerisi

Bugün Asus'un sitesine girdiğimde FM2+ anakartları gösteriyordu ama üstüne tıkladığımda ana sayfaya geri dönüyor. Yanlışlıkla sızdırmış olmasınlar :)

- - - Güncellendi - - -

Buyrun;

th1uq.png

Arkadaşlar az önce babamla konuştum. Exa'nın sahibi ile 1995'ten beri ahbaplığım var dedi. En az 200-300 indirim yapar dedi. Ben zaten bir konu açtım ve A10 6800K tavsiyesi yapıldı. İleride ekran kartı alırsın denildi. Emou da konuya yorum yapmıştı. Fakat şimdi diyorsunuz ki 6300 alın. Ben oyun oynayacağım diyorum sizler ekran kartsız sistem kuruyorsunuz. Sisteme tekrar bakarsak banko alıcancaklar listesi şöyledir ;

Seagate 1 TB 7200 64MB SATA3 / ST1000DM003 | Sabit Diskler | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş HDD

LG GH24NS95 24X SATA DvdRw Siyah - Bulk | DVD Yazıcılar | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş DVD YAZICI

Corsair 2x4 8 GB 1866Mhz DDR3 CMZ8GX3M2A1866C9R | Bellekler | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş BELLEK

Bunlar garanti. Uygun kasa seçimi de yapılır. Ki aklımda Corsair veya CM var. Sizler buna bir ekran kartı , işlemci ya da APU tavsiyesi yapın. Biz de sizlere uyarak sistemi satın alalım. Ne dersiniz ?

- - - Güncellendi - - -

Ben APU alıp ileride "Hybrid CrossfireX = AMD sistemlerde, harici ekran kartı ve dahili grafik arabiriminin aynı anda kullanılıp, performans artışı sağlanması." nı yaparım diyorum :D (Haluk Sekendiz )

- - - Güncellendi - - -

Kaveri olayı değiştirir. Tam olarak ne zaman piyasaya çıkacak ve hangi ara türkiyeye gelecek. Çok merak ediyorum. Vatan bu konu çok vasat ama..
Vatanı unutun Exa'ya bakın arkadaşlar...

- - - Güncellendi - - -

Aslında diyorum ki piyasa biraz dursun, ne çıkıyosa çıksın , AMD her ne HALTI yiyorsa yesin, ben sistemi öyle alayım. Şu kurduğum 1250 tl lik sistem olur sana 1050, indirimle de 800 :D Nasıl fikir :D :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında diyorum ki piyasa biraz dursun, ne çıkıyosa çıksın , AMD her ne HALTI yiyorsa yesin, ben sistemi öyle alayım. Şu kurduğum 1250 tl lik sistem olur sana 1050, indirimle de 800 :D Nasıl fikir :D :D

Çok iyi fikir, sen sistemi alırsın AMD 2 gün sonra yeni bir şeyler çıkartır, pişman olursun. :)

Aynen, AMD, SAMSUNG GALAXY serisine bağlayacakmış gibi görünüyor :D Fakat ben yine de kararımı vereyim. Ya FX 6300+7850 veya bunlara denk bir nVIDIA alacağım , ya da APU + GTX 550, 560 gibi ucuz kartlarla Hybrid CrossfireX yapacağım.Şu an 1500 tl yi bulur gibi görünse de ileride rahat 1000 e alırım bu şekil bir sistemi :D

- - - Güncellendi - - -

Bitirebilriz konuyu zannedersem, Emou ' nun da bir yorumu yoksa tabii :D

- - - Güncellendi - - -

Bu arada bu AMD ne ayak :D

https://www.technopat.net/2013/03/28/amd-yeni-sky-serisini-duyurdu/

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı