Maksimum 29.000 TL laptop önerisi

Pek mantıklı gelmedi :D Home'la Pro sürümü arasında öyle sorunlar yaratacak bir fark yok çünkü. 6800h veya intel modeli tercih edebilirsiniz o zaman.
Ben de anlamadım. Zam yapacakları için mi geri gondermediler anlamadım.
Intel olan Acer nitroyu mu diyorsunuz ?
Monster önermiyor musunuz 17.3 daha iyi olabilir oyunda

Acer nitro sizce iyi bir marka mi

Ben de anlamadım. Zam yapacakları için mi geri gondermediler anlamadım.
Intel olan Acer Nitro'yu mu diyorsunuz?
Monster önermiyor musunuz 17.3 daha iyi olabilir oyunda

Acer Nitro sizce iyi bir marka mi?

Evet Intel Nitro'yu diyorum, Nitro genel olarak iyi model panel kalitesi dışında. 20.5 öneririm güzel model, Tongfang kasa. Sadece fiyatı biraz daha pahalı ama 17.3 için tercih edilebilir.

Evet Intel Nitro'yu diyorum, Nitro genel olarak iyi model panel kalitesi dışında. 20.5 öneririm güzel model, Tongfang kasa. Sadece fiyatı biraz daha pahalı ama 17.3 için tercih edilebilir.
Intel nitrodan 500 TL pahalı hocam. Hem 17.3 inch hem de Acer paneli %56 srgb sanırım. Tulpar daha iyidir diye tahmin ediyorum ekran da

Soğutması da iyi midir Tulpar'ın

Evet, burada birkaç oyun performansıyla beraber sıcaklıkları gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bunu izledim de fanlar %100 de çekilmiş sanırım bu video.
Siz olsanız hangisini alırdınız bunlar arasından. Bir tane seçeyim de alayım artık

Hocam bunu izledim de fanlar %100 de çekilmiş sanırım bu video.
Siz olsanız hangisini alırdınız bunlar arasından. Bir tane seçeyim de alayım artık
Kendim olsam 20.5 alırdım.

Hocam videonun yorumlarında herkes çok kötülemiş. 10 larca kötü yorum var

Kullananlar da genel olarak memnun olduğunu belirtmiş, genelde kötüleyenler Clevo kasa kullanıp her modeli kötüleyenler.

Geri
Yukarı