Maksimum 3.500 TL'ye telefon önerisi

LCD ekranı ve sorunlu yazılımı sebebiyle X3 pek tercih edilesi değil.

Teknoloji işi şans işi dedikleri bu olsa gerek. Test ettiğim cihazda inanılmaz performans aldık. Ve şaşırdık Söylediklerinizi araştırdım. Evet gerçekten sorun yaşayan bir hayli fazla. Ancak Yazılım güncellemesi almış olabilir mi diye de aklıma gelmedi değil.

Teknoloji işi şans işi dedikleri bu olsa gerek. Test ettiğim cihazda inanılmaz performans aldık. Ve şaşırdık söylediklerinizi araştırdım. Evet gerçekten sorun yaşayan bir hayli fazla. Ancak yazılım güncellemesi almış olabilir mi diye de aklıma gelmedi değil.

Hocam cihazı tek başına incelemek pek bir şey anlam ifade etmez. Mesela benim şu anda hiç memnun olmadığım Note 9S i kendi başına inceler isek;
Kolay kolay ısınmıyor (cam olduğu için ama çok fazla hissettiriyor)
Performansı iyi, ekranı iyi.
Ama fiyatı çok benzer Realme 7 ile karşılaştırır isek benim Note 9S şöyle oluyor;
Kolay kolay ısınmıyor (cam olduğu için ama çok fazla hissettiriyor)
Performansı kötü, ekranı kötü.
Bu şekilde ise yazılımın performansa etkisi pek anlaşılmaz çünkü ikisi aynı yonga setini kullanmıyor.
Realme 7 Pro ile karşılaştıralım gelin (Realme 7 ve Realme 7 Pro'yu, özellikle Realme 7 Pro'yu çok fazla deneyim etme fırsatım oldu)
Yazılımı çöp. O kadar kötü ki iki cihazın performans farkı arasında çok büyük bir fark var (dev gibi bir fark).
Çok kolay ısınıyor.
Ekranına bir şey diyemem çünkü birisi 4000 lira diğeri 2700.4000'e bir zahmet süper AMOLED koysunlar.
Çok fazla hata ve bug var.

Geri
Yukarı