Maksimum 300 TL kadar oyuncu klavyesi önerisi

Redragon, James Donkey, Everesti Motospeed gibi klavyeler dandik çin işi klon switchler kullanıyor genelde. Ve bunların switchleri 1 yıl içinde genellikle bozuluyor. Bozulmasa bile hissiyatı yarı mekanik olan Masterkeys Lite L'den daha kötü.

Bu yüzden ilk seçim olarak size Apex M400 öneririm. Gerçek mekanik ve kaliteli bir klavyedir.
O olmazsa bu fiyat aralığında en kaliteli klavye CM MasterKeys Lite L'dir. Bizzat kullanıyorum. Apex M400'den sonra o fiyat aralığındaki en iyi klavye budur.
K55'de var fakat o da zarlı ve RGB aydınlatması 3 bölgeli (CM 6). Bu yüzden Masterkeys Lite L olan daha mantıklı.

Aldıktan sonra temelli mekanik almayı düşünüyorum da bu m400de SS Engine kullanmaya gerek varmı?
[/QUOTE]
Aldıktan sonra temelli mekanik almayı düşünüyorum da bu m400de SS Engine kullanmaya gerek varmı
Aldıktan sonra temelli mekanik almayı düşünüyorum da bu m400de SS Engine kullanmaya gerek varmı

Son düzenleme:
1 aydır Apex M400 kullanıyorum. Bunun öncesinde ise uzun süre Masterkeys Lite L kullandım. Her iki klavyede beni fazlasıyla memnun etti. Fakat iş mekanik olunca Apex M400 almanız daha doğru bir tercih olacaktır düşüncesindeyim.

Gamepower, Motospeed, James Donkey gibi markalar çin üretimi dandik klon switchli klavyelerdir. Kaliteden yoksun ürünlerdir bunlar. Emin olun Masterkeys yarı mekanik olmasına rağmen hissiyatı bunlardan çok iyidir.
Ben bizzat Masterkeys Lite L kullanıyorum. Memnunum, kalite farkı diyebilirim.

Gamepower, Motospeed, James Donkey gibi markalar çin üretimi dandik klon switchli klavyelerdir. Kaliteden yoksun ürünlerdir bunlar. Emin olun Masterkeys yarı mekanik olmasına rağmen hissiyatı bunlardan çok iyidir.
Ben bizzat Masterkeys Lite L kullanıyorum. Memnunum, kalite farkı diyebilirim.
Aldıktan sonra temelli mekanik alayım diyorum.
Bu fiyat aralığında bi m400 güzel duruyor gibi.
K55 ve masterkeys lite l arasında kalmıştım.
Mekanik fps vb oyunlar için daha iyi deniyor.
O yüzden mekanik almaya karar verdim.
Sizin bu mekanik klavye konusunda düşünceleriniz nedir arkadaşlar mekanik klavye çok farkettiriyormu yarı mekanik oyuncu klavyelerine göre (masterkeys k55 gibi)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı