Maksimum 300 TL kadar oyuncu klavyesi önerisi

Keşke 87 tuşlu olsaydı şu klavye. Türkiye'de brown switchli versiyonu satılacak mı bilginiz var mı?
İlk etapta Blue sadece. Bir kaç ay içinde ekibe Red katılacak. Brown bizde çok gitmiyor diye getirmek istemiyor markalar. Bu modelde 87 tuşlu versiyon yok :) Normalde CK550'nin 87 tuşlusunu CK530 diye satıyorlar aynı şekilde MK750 de MK730 modeliyle 87 tuşlu modelini çıkartmışlar ama CK350 için bir CK330 modeli yok.

İlk etapta Blue sadece. Bir kaç ay içinde ekibe Red katılacak. Brown bizde çok gitmiyor diye getirmek istemiyor markalar. Bu modelde 87 tuşlu versiyon yok :) Normalde CK550'nin 87 tuşlusunu CK530 diye satıyorlar aynı şekilde MK750 de MK730 modeliyle 87 tuşlu modelini çıkartmışlar ama CK350 için bir CK330 modeli yok.
Hocam sizin öneriniz nedir?
M400 iyimidir bu fiyat aralığın?

Hocam sizin öneriniz nedir?
M400 iyimidir bu fiyat aralığın?
Güzel bir indirim söz konusu, alınabilir.
M400 modeli için bir yorum yapmam için en az bir kere kullanmış olmam lazım :) Kullanan arkadaşlar memnun kalmış gibi duruyor.

Güzel bir indirim söz konusu, alınabilir.
M400 modeli için bir yorum yapmam için en az bir kere kullanmış olmam lazım :) Kullanan arkadaşlar memnun kalmış gibi duruyor.
Bu xpg klavyeyi mi öneriyorsunuz siz?
Hiç bir fikrim yok xpg klavye konusunda da :)

Ses konusunda sıkıntı değil benim için.
M400 ile ikisi aradında kalsam hangisini söylersiniz.Biliyorum m400 kullanmamışsınız fakat yinede duduğunuz kadarıyla ne dersiniz?

İkisi de Kailh Switch kullanıyor. İkisi de aynı fiyat olsa tasarımını beğendiğini al derdim, ama arada fiyat farkı var. Bence fazla para vermeye gerek yok eğer XPG'nin tasarımını beğendiyseniz.

Ben günlük 5 6 saat fps oyunşarı oynayan birisiyim.
Tasarım benim için önemli değil.
Aldıktan sonra 2 3 sene götürcek sağlam bişi olmasını istiyorum.

Biraz inceledim konuyu şu soruyu sormak istiyorum. Switchlerin tiplerini ve anlamlarını biliyor musun? Mekanik klavyelerde cherry mx tuş tipi kullanılıyor. Blue red brown diye ayrılıyor bunlar. Blue switchler inanılmaz fazla ses çıkarıyor kesinlikle önermem. Alırken red ya da brown almalısın blue sesine katlanamazsan eğer. Biraz araştır bu tuş tiplerini bilmiyorsan sonra ona göre klavye bak derim

Tuş tiplerini biliyorum.
Sıkıntı deil ses çevremde sıkıntı çıkarcak biri yok ses konusunda sadece kaliteli bir klavye lazım.
M400 ile xpg arasında sadece görünüş farkı mı var ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı