Maksimum 300 TL'ye hediye önerisi

spiritual

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşımın doğum günü yaklaşıyor, aramızda her yıl maksimum tutar belirleyip birbirimize hediye alıyoruz, gün farkı çok yok diye enflasyon sıkıntı olmuyor. Bu yılki maksimum tutar 300 TL. Ancak bir türlü o "çok iyi" hediyeyi bulamıyorum. Sizden tavsiye alabilirim dedim ben de. Şu kriterlere göre hediye bakıyorum;

-Fiyatının en kalitelisi olmalı (Yani 300 lira olacak diye kötü bir saat alınacağına kriter 300 liraya çıkarılıp alanındaki en kaliteli terlik alınabilir.)

-Dijital bir ürün olmayacak, mesela oyun kodları gibi.

-Bilgisayarla alakalı bir şey olmayacak (Mouse, kulaklık, klavye gibi.)

-Özel baskı bir şey olmayacak çünkü kendileri özel baskı yapabiliyor zaten, kendisi de istemediğini belirtmişti.

Arkadaşım yeni eve taşındı, bu yüzden güzel bir ev eşyası da alabileceğimi düşünüyorum ancak hayatımda hiç ev için alışveriş yapmadım. Bu yüzden ne alınır bilmiyorum. Ancak aşırı sıradan bir şey olmasını da istemiyorum. Bunlar dahil edildiğinde dilediğiniz ürünü atabilirsiniz.

Biblo alabilirsin. Çok kaliteli bir ürün olmayacaktır ama yeni eve uygun bir hediye olur veya çatal kaşık seti olabilir,ufak çapli. Rakı bardağı alınabilir 6lı setli oluyor veya plak alabilirsiniz.

Geri
Yukarı