Maksimum 3000 TL oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Bütçe
3000
Hocam benim bilgisayarda Type-C girişi var. Dönüştürücü gerekir mi yine kulaklık için?
Barracuda X güzel ya. Attığınız siteyi incelerim, ama bilindik bir siteden almak daha iyidir bu tür ürünleri bence.

@kaii bu arada ürünün ayrı olarak bir 2022 modeli de varmış sanırım? 2022 modelini nasıl bulacağım?

Almam gereken ürün hangisi?
2022 versiyonu kısa sürelik İtopya'ya gelmişti sonrasında gitti sanırım. Ya da Türkiye'ye hiç gelmemiş bile olabilir.
Attığınız Hepsiburada linkinde ki satıcıda GameofZone, yani güvenilir bir site sorun yok.
Daha uygun fiyata alabiliyorken oradan alabilirsiniz.
Type-C Girişiniz varsa o zaman sorun olmayacaktır, ama yine de bir inceleme videosuna bakın derim.

Blackshark v2 daha iyi hocam.

Barracuda X in yazılımı yok hiçbir ayar yapamazsınız.

2022 versiyonu kısa sürelik İtopya'ya gelmişti sonrasında gitti sanırım. Ya da Türkiye'ye hiç gelmemiş bile olabilir.
Attığınız Hepsiburada linkinde ki satıcıda GameofZone, yani güvenilir bir site sorun yok.
Daha uygun fiyata alabiliyorken oradan alabilirsiniz.
Type-C Girişiniz varsa o zaman sorun olmayacaktır, ama yine de bir inceleme videosuna bakın derim.
Blackshark V2 kablolu olduğu için içime pek sinmiyor açıkçası.

Mikrofon ve ses kalitesi olarak hangisi iyi? Blackshark mı? Mikrofon da önemli bir etken benim için. Barracuda X daha pahalı Blackshark'tan galiba.

Blackshark'ın kablosuz olarak V2 Pro modeli var.
Blackshark V2, Blackshark V2 Pro ve Barracuda X arasında bir sıralama yapacak olsanız nasıl yaparsınız? Hangisi en iyidir?

Arctis 7 kimse önermedi ama sorayım yine de.
Bu nasıldır? @kaii @Yigithan Yildirim

Blackshark V2 kablolu olduğu için içime pek sinmiyor açıkçası.

Mikrofon ve ses kalitesi olarak hangisi iyi? Blackshark mı? Mikrofon da önemli bir etken benim için. Barracuda X daha pahalı Blackshark'tan galiba.

Blackshark'ın kablosuz olarak V2 Pro modeli var.
Blackshark V2, Blackshark V2 Pro ve Barracuda X arasında bir sıralama yapacak olsanız nasıl yaparsınız? Hangisi en iyidir?

Arctis 7 kimse önermedi ama sorayım yine de.
Bu nasıldır? @kaii @Yigithan Yildirim
Arctis 7 mikrofon anlamında başarısız, Arctis 5 daha iyi mikrofon olarak.
BlackShark V2 Pro yurtdışında övülen bir model fakat çok incelemesini görmedim.
BlackShark V2 mikrofon olarak Barracuda X'den daha iyi fakat, Barracuda X'in mikrofonu gayet yeterli.
Fiyat skalasına bakıldığında V2 Pro en üst seviye model görünüyor.

Arctis 7 mikrofon anlamında başarısız, Arctis 5 daha iyi mikrofon olarak.
BlackShark V2 Pro yurtdışında övülen bir model fakat çok incelemesini görmedim.
BlackShark V2 mikrofon olarak Barracuda X'den daha iyi fakat, Barracuda X'in mikrofonu gayet yeterli.
Fiyat skalasına bakıldığında V2 Pro en üst seviye model görünüyor.

V2 Pro alacaksanız sadece kablosuz diye para vermiş olursunuz.

Kabloyu dert etmiyorsanız V2 alın.
Teşekkürler. Arctis 5 de adı geçmişken, sizce Arctis 5 nasıl?

HyperX de güzele benziyor ama o kadar para ayırmamaya karar verdim hocam. Ama diğer ürünlerden kat kat iyi derseniz almayı düşünebilirim.

Kablolu kablosuz olayına hala karar veremedim açıkçası bu biraz canımı sıkıyor :( . V2 de güzel, V2 Pro kablosuz olduğu için daha da çekiyor kendine. Barracuda X ise sanki tam uygun olan gibi geliyor Type-C ile beraber falan. Bilemedim ya.

V2 Pro adı üstünde V2'nin üst ve iyi modeli aslında. Diğer özellikleri aynı olabilir ama kablosuz olması da bir artı olarak geliyor bana.
Normal V2 de güzel.

Barracuda X ise hem kablolu hem kablosuz olarak kullanılabiliyor. Şimdi bir de konfor önemli tabii. Uzun süreli kullanımda rahatsız etmesin kulağımı. Şu an CH321 kullanıyorum ve yuvarlak bir yapıya sahip olduğu için rahatsız ediyor. Onun mikrofonu falan da güzel. CH demişken, Cooler Master Masterpulse MH752 aklıma geldi. Bu da önerilmişti. Razer'ların yanında bu çok mu düşük kalıyor ? :) .

Teşekkürler. Arctis 5 de adı geçmişken, sizce Arctis 5 nasıl?

HyperX de güzele benziyor ama o kadar para ayırmamaya karar verdim hocam. Ama diğer ürünlerden kat kat iyi derseniz almayı düşünebilirim.

Kablolu kablosuz olayına hala karar veremedim açıkçası bu biraz canımı sıkıyor :( . V2 de güzel, V2 Pro kablosuz olduğu için daha da çekiyor kendine. Barracuda X ise sanki tam uygun olan gibi geliyor Type-C ile beraber falan. Bilemedim ya.

V2 Pro adı üstünde V2'nin üst ve iyi modeli aslında. Diğer özellikleri aynı olabilir ama kablosuz olması da bir artı olarak geliyor bana.
Normal V2 de güzel.

Barracuda X ise hem kablolu hem kablosuz olarak kullanılabiliyor. Şimdi bir de konfor önemli tabii. Uzun süreli kullanımda rahatsız etmesin kulağımı. Şu an CH321 kullanıyorum ve yuvarlak bir yapıya sahip olduğu için rahatsız ediyor. Onun mikrofonu falan da güzel. CH demişken, Cooler Master Masterpulse MH752 aklıma geldi. Bu da önerilmişti. Razer'ların yanında bu çok mu düşük kalıyor ? :) .
Kablosuz ise Barracuda X tercih edilebilir. Dışarda falan da sade ve şık. Daha kullanışlı olur.
Kablolu da 1200 liraya Cloud II var tertemiz kulaklık.
Edit: Aslında v2 Pro v2 dan daha iyi değil. Ses profili konusunda daha başarısız görünüyor benchmarklarda.

Geri
Yukarı