Maksimum 300TL FIFA oynamak için gamepad önerisi

Reasonn

Hectopat
Daha fazla  
Daha önceden bu gamepad i almıştım o zaman fiyatı 170TL idi. Şimdi bir tane daha almak istiyorum PC de kullanacağım. İki kişi oynamak için almayı düşünüyorum. Bu gamepad i daha önceden kullanmıştım bunun gibi uygun bir şey olsun istiyorum. Önerinizi bekliyorum.

Kanka BİM'e bir tane gelmiş oyun kolu 115TL. PS3'ün oyun kolu ama kabloyla PC'de çalıştırabiliyosun Ben onu aldım hem de kalitesi fena değil.

Kanka BİM'e bir tane gelmiş oyun kolu 115TL. PS3'ün oyun kolu ama kabloyla PC'de çalıştırabiliyosun ben onu aldım hem de kalitesi fena değil.

Link atabilir misin?

Bütçenizi 48 TL arttırabiliyorsanız F310 öneririm.

Kendim kullanıyorum, memnunum.

F310 için XInput/DirectInput gerekli mi? Steam üzerinden bağlanınca sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka BİM'de dedim nasıl link atayım. Bazı BİM'lere git bak kalmıştır belki ben aldım bayağı iyi bir şey Forza 4 oynuyorum.

F310 için XInput/DirectInput gerekli mi ? Steam üzerinden bağlanınca sorun olur mu ?
Direk kolu takıp herhangi bir ayar yapmadan Steam üzerinden GTA 5 ve CB 2077 oynadım, herhangi bir sorun olmadı. Kolun altından Xinput ve Directinput arasında geçiş yapılabiliyor. Zaten kol için herhangi bir driver gerekmiyor, tak çalıştır mantığı.

O fiyata alınabilecek en iyi kol Logitech F310 olur. Oyunlarda ya da Steam de ek ayar yapmadan kullanabilirsiniz. Tek eksi yanı titreşim motoru yok ve ergonomisi biraz kötü.

Geri
Yukarı