Maksimum 350 TL klavye tavsiyesi

Red Switch'den maalesef vaz geçemiyorum Blue Switch çok ses yapıyor ve ablamla aynı odada kalıyorum yine de fikriniz için teşekkür ederim.
Outemu Blue Switch aslında fazla sesli değil, tercih edilebilir.

Ya da bütçe arttırıp GK500 alabilirsiniz.

Bütçemi arttırıp aldım bile hocam teşekkürler.

Ben de 400TL klavye arıyorum. Sizce AOC GK500 İngilizce karakter olması sıkıntı olur mu?
Arasında kaldım sizce hangisini alsam

Ben de 400TL klavye arıyorum. Sizce AOC GK500 İngilizce karakter olması sıkıntı olur mu?
Ben olsam AOC GK500 alırdım indirimdeyken.

Bilek desteği ve Red Switch istemişsiniz ancak Blue Switch sizin sorun çıkarmayacaksa bilek destekli olarak bunu önerebilirim. Kendimde kullanıyorum oldukça memnunum. Bu bütçede hem Red Switch hem de bilek destekli birkaç kalitesiz ürün hariç klavye bulunmuyor maalesef.

GK500 Türkçe olması lâzım, resimlere aldanmayın. İncelemelerine de bakabilirsiniz.

Outemu Blue Switch aslında fazla sesli değil, tercih edilebilir.

Ya da bütçe arttırıp GK500 alabilirsiniz.

Hocam AOC gk 500 klavyem birkaç aksaklık yaşadıktan sonra geçte olsa elime ulaştı fakat bu güzel tavsiyeniz için özellikle teşekkür etmek için yazıyorum gerçekten harika ötesi bir klavye basış hissi Switch kalitesi malzeme kalitesi olsun 400 TL bütçede gerçekten inanılmaz memnun kaldım bu tavsiyeniz için tekrar teşekkürler.

Hocam AOC gk 500 klavyem birkaç aksaklık yaşadıktan sonra geçte olsa elime ulaştı fakat bu güzel tavsiyeniz için özellikle teşekkür etmek için yazıyorum gerçekten harika ötesi bir klavye basış hissi Switch kalitesi malzeme kalitesi olsun 400 TL bütçede gerçekten inanılmaz memnun kaldım bu tavsiyeniz için tekrar teşekkürler.
Yay sesi var mı hocam sizde ?

Geri
Yukarı