Maksimum 350 TL klavye önerisi

Hocam sizden yalvarıyorum benim yaptığım hatayı yapmayın konuma bakın.

Anladım hocam bende almayı düşünüyorum ama bilemedim.

Zeki arkadaşlar halen varmış dediğim gibi.

Anladım hocam bende almayı düşünüyorum ama bilemedim.

Gamepower, Rampage, Powerboost, Everest, Frizby, Izoly, Turbox gibi markalardan mümkün olduğunca uzak durun. @Akif'in yaptığı öneri gayet iyi.

Kendim Rampage kullanıyorum 2 yıldır bir sorun yaşamadım.

Siz yaşamamışsanız şanslısınız, yaşayanlar çok fazla. Malzeme kalitesi iyi sayılmaz, çabuk bozulabiliyorlar. (çabuktan kastım 1 sene falan ki az sayılabilir)

Siz yaşamamışsanız şanslısınız, yaşayanlar çok fazla. Malzeme kalitesi iyi sayılmaz, çabuk bozulabiliyorlar.

En az 3 4 kez bardak dolu su döktüm bir şey yaşamadım çevremde de kullanan 2-3 kişi var onlarda sıkıntısız kullanıyor ayrıca HyperX, SteelSeries gibi markaları kullanıp sorun yaşayanlarda var her markada bu sorunlar var.

Anlamaz hocam anlamaz. Bir de bana kızgın atmış komik çocuk.

En az 3 4 kez bardak dolu su döktüm bir şey yaşamadım çevremde de kullanan 2-3 kişi var onlarda sıkıntısız kullanıyor ayrıca HyperX, SteelSeries gibi markaları kullanıp sorun yaşayanlarda var her markada bu sorunlar var.

Doğru, fakat sormazlar mı "memnun kalanlara oranla ne kadar" diye? ASUS gibi bir markanın ürünlerinde bile kusur bulunabiliyor, ama o kusurları kaç kişi ne zaman buluyor? Aynı şekilde yine sormazlar mı "memnun kalmayanların memnun kalanlara oranı nedir" diye?

Geri
Yukarı