Maksimum 4000 TL laptop önerisi

Mehmet Efe0

Hectopat
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Abim için laptop bakıyoruz. Abim bu sene üniversiteye gidiyor ve onun için laptop bakıyoruz maksimum 4000 TL olsun oyun ve ödevler için bu fiyat bandında alabileceğimiz en iyi laptop önerilerinizi bekliyorum.

Hocam ben de bu bütçede laptop arıyorum da, windows işletim sistemi yüklü bir tavsiyeniz var mıdır ?
Aynı LAptop'u size de öneririm. Hazır Windows yüklü bilgisayar almak mantıksız. Windows kurulu bir bilgisayara ek 700-800 TL vermektense 30-40 dakika sürecek işlem yaparsanız yine orijinal ve ücretsiz olur. Detaylı bilgi isterseniz konu açıp beni etiketleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aynı LAptop'u size de öneririm. Hazır Windows yüklü bilgisayar almak mantıksız. Windows kurulu bir bilgisayara ek 700-800 TL vermektense 30-40 dakika sürecek işlem yaparsanız yine orijinal ve ücretsiz olur. Detaylı bilgi isterseniz konu açıp beni etiketleyin.
Peki bu yasal mı hocam ?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı