Maksimum 4000 TL'ye 1080P monitör önerisi

Bütçe
4000TL

Blackned

Decapat
Merhaba herkese, yazılım kodlama, oyun, film için kullanacağım bir 27 inç 1080p monitör arıyorum (monitörle aramda en az 50 cm mesafe olacak). Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.
Düşündüğüm modeller:

Son düzenleme:
Uzun zamandır piyasaları takip etmediğim için fiyat ve ürün bilgim yok ama söylediğiniz bütçe 1080P için oldukça yüksek görünüyor. Aşağıdaki ürünü tavsiye amaçlı değil örnek amaçlı ekledim. Donanım bilgilerinizi de paylaşın belki 2K tavsiyesi de gelir eğer sistem yeterliyse.

Asus TUF Gaming VG279Q1R 27

Merhaba herkese, yazılım kodlama, oyun, film için kullanacağım bir 27 inç 1080p monitör arıyorum (monitörle aramda en az 50 cm mesafe olacak). Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.
Düşündüğüm modeller:

LG olanı aktif olarak kullanıyorum. Sağa-sola dönmemesi dışında hiçbir eksiğini görmedim. Hatta artık mimar olan abim iş için kullanacak.

Uzun zamandır piyasaları takip etmediğim için fiyat ve ürün bilgim yok ama söylediğiniz bütçe 1080P için oldukça yüksek görünüyor. Aşağıdaki ürünü tavsiye amaçlı değil örnek amaçlı ekledim. Donanım bilgilerinizi de paylaşın belki 2K tavsiyesi de gelir eğer sistem yeterliyse.

Asus TUF Gaming VG279Q1R 27
Hocam 1 haftadır bakıyorum ama maalesef sağlam 2k monitör yok herkes iyi kötü yorum yapmış güvenemedim. Sağlam 2k monitörler 4500TL'den başlıyor sistemimi altta paylaşmıştım aslında ama ben yine söyleyeyim 1650ti ekran kartım var laptop ekranı 120hz ips ekran.

Bütçeni 500tl arttırabilirsen 2k var geleceğe dönük çok güzel olur.
Keşke artırabilsem bütçem maksimum 4000tl. Bu monitörün indirime girme şansı var mı acaba?

Bütçeni 500tl arttırabilirsen 2k var geleceğe dönük çok güzel olur.
Keşke artırabilsem bütçem maksimum 4000tl. Bu monitörün indirime girme şansı var mı acaba?

Yani Laptop için 2. monitör mü bakıyorsunuz? Bu durumda 1650ti ekran kartının 2K ile baş edip edemeyeceği sorusuna cevap bulmakta gerekir. İleriye dönük alışveriş yapmak tabi ki en doğrusu ama o ileri tarih gelene kadar size can çekiştirecekse de kıymeti olmaz.

Zamanında hiç ayak tasarımı önemsemeyerek Gigabyte G27fc modelini aldım eğer klavyeyi çok çapraz kullanıyorsan ayağa takılıyor ben çok rahatsız oluyorum onun dışında İtopya'da aylık indirimler oluyor geçen ay allienware 240Hz monitör vardı 3999TL'ye vaktin varsa indirim kovala.

Yani Laptop için 2. monitör mü bakıyorsunuz? Bu durumda 1650ti ekran kartının 2K ile baş edip edemeyeceği sorusuna cevap bulmakta gerekir. İleriye dönük alışveriş yapmak tabi ki en doğrusu ama o ileri tarih gelene kadar size can çekiştirecekse de kıymeti olmaz.
Hocam şöyle söyleyeyim üniversite 2. sınıfa geçtim ve üniversite bitene kadar bu laptopla devam edeceğim o zamana kadar ne teknolojiler gelip geçecek bilemeyiz şu an ekran kartıma uygun çözünürlük fhd ve evet 2. monitör olarak bakıyorum. Yazılım için bir gereksinim oldu artık.

Zamanında hiç ayak tasarımı önemsemeyerek Gigabyte G27fc modelini aldım eğer klavyeyi çok çapraz kullanıyorsan ayağa takılıyor ben çok rahatsız oluyorum onun dışında İtopya'da aylık indirimler oluyor geçen ay allienware 240Hz monitör vardı 3999TL'ye vaktin varsa indirim kovala.
Hocam fiyatlarda bir yandan artıyor indirim değil de bindirim yapabilirler hz konusuna çok takılmıyorum. Peki Gigabyte G27fc modelinden memnun muydunuz ayak tasarımı hariç?

Hocam tn panel istemiyorum.

LG 27" 27GN650-B 144Hz 1ms FreeSync Premium G-SYNC HDR10 HDMI DP IPS FHD Gaming Monitör | ITOPYA bu monitörü aldım umarım pişman olmam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı