Maksimum 45.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
40000-45000
Bunlar 49.8k tutuyor.

Bunlar 49.8k tutuyor.
siteyi yeni yeni kullanıyorum. maşallah her toplama yorumlarında seni görüyorum. millete çok yardımcı oluyorsun. ayrı olarak özel bir teşekkürü borç bildim.

bir kaç sorum olacak

4070Ti almayı düşünüyordum sen 4080 önermişsin arada 8.000 tl fark var aradaki farka değecek kadar performans var mıdır. yani zaten toplamışsın 50k lara çıkmışsın bir 8k da buna değer der misin

genelde i7 13700Kf düşünüyordum onun yerine amd mi tavsiye edersin

toplamaları bir yerden mi almak mantıklı yoksa senin önerdiğin gibi parça parça alıp kendimiz mi birleştirelim demonte mobilya vs çok rahat ve kolay yapabiliyorum. bunuda yaparım galiba :D

şimdiden teşekkürler
@messinicocugu

Siteyi yeni yeni kullanıyorum. Maşallah her toplama yorumlarında seni görüyorum. Millete çok yardımcı oluyorsun. Ayrı olarak özel bir teşekkürü borç bildim.

Birkaç sorum olacak

4070 Ti almayı düşünüyordum sen 4080 önermişsin arada 8.000 TL fark var aradaki farka değecek kadar performans var mıdır? Yani zaten toplamışsın 50klara çıkmışsın bir 8K da buna değer der misin?

Genelde i7 13700KF düşünüyordum onun yerine AMD mi tavsiye edersin

Toplamaları bir yerden mi almak mantıklı yoksa senin önerdiğin gibi parça parça alıp kendimiz mi birleştirelim demonte mobilya vs çok rahat ve kolay yapabiliyorum. Bunu da yaparım galiba :D

Şimdiden teşekkürler
@messinicocugu

4080 daha uzun ömürlü ve güçlü bir kart bütçe varsa tabii almanız daha iyi olur.
am5 daha uzun ömürlü bir soket olduğu için bence benim gibi tercih et ama çok yükseltme yapmayacaksan 13700kf de alabilirsin.

Çok kişi boş modeller önermiş Acer Predator serisinden bir canavar isteklerinizi karşılar ve sizi fazlasıyla tatmin eder iyi sosyaller.

Seçenekler.
1- )40k fiyat ile ASUS ROG STRIX g16.

2-) 43K fiyat ile MSI katana.

3-) 42K fiyat ile MSI Crosshair.

4-) 45k fiyat ile Casper Excalibur G911 kağıt üzerinde i9 13. nesil 4070 ekran kartı 32 GB RAM vs az kalsın bunu alıyordum yorumlar korkuttu.

[Casper Excalibur G911.1390-DX70X-C Intel Core i9-13900HX 32GB DDR5 RAM 2TB NVME SSD 8GB RTX4070 Freedos Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

5-40k fiyat ile HP Omen.

4. seçeneği ödeme sayfasında iken bırakıp son bir araştırayım dedim genelde olumsuz yorumlar var. Epeyim forum sayfalarını gezdim 40-45k civarı bana uyan seçenekleri çıkardım. Bana çok cazip gelsede Casper paran çöp olmasın diyenler fazla idi.

Bunların arasında 1. seçenek olan ASUS ROG yorumları daha çok olumlu gördüm bir de benim gözümden bakabilmeniz için kararsız kaldığım seçenekleri sıraladım.

Bütçem 40K-MAX 45k.

Genel tercihim.

Masa üstünü yeni sattım. Çalıştığımdan dolayı laptop alacağım. Ama evde kesinlikle monitöre bağlayıp oynayacağım. Çoğunlukla evdeyim laptopu kasa niyetine kullanacağım altına fan harici klavye fare monitör bağlayacağım.

Bilgilendirenler için şimdiden teşekkürler.

Fiyatlar düşer mi beklenmeli mi? ASUS ROG STRIX G16 için hemen almak mı lazım hazır stokta iken?
Katana 105watt ekran kartlı alınmaz, rog kronik sorunlu o da alınmaz. Diğerleri hakkında bilgim yok.

masaüstü aldım sonradan vazgeçtim laptop için zaten kasa niyetine kullanacaktım haftada 1 defa felan seyyarım. öğrencilik bitti çoktan.
önceliklerimi değiştirip. laptop almaktan vazgeçtim

şimdi aldım 4080 ekran kartlı bir masa üstü kafam rahat :D

ilgilendiğiniz için sağolun

masaüstü aldım sonradan vazgeçtim laptop için zaten kasa niyetine kullanacaktım haftada 1 defa felan seyyarım. öğrencilik bitti çoktan.
önceliklerimi değiştirip. laptop almaktan vazgeçtim

şimdi aldım 4080 ekran kartlı bir masa üstü kafam rahat :D

ilgilendiğiniz için sağolun
Var mi linki ne aldiniz

Var mi linki ne aldiniz
son.PNG

Abowww çok fena bu. Kendiniz mi seçtiniz yoksa hazir sistemi mi duzenlediniz?
game garaj dan kendim seçtim hazır sistemi düzenledim daha doğrusu i5 vardı i7 ye çevirdim 4070 ti vardı 4080 yaptım bir çok özelliğini değiştirdim sonra teker teker google arattım aynı marka model ürünler cimri akakçe vs de düşük fiyatları topladım 70k dan fazla çıkıyordu bende burdan aldım direk. tabi ben yeniyim daha güzel daha ucuza da toplanabilirdi belki

Geri
Yukarı