Maksimum 4500 TL sistem önerisi

Senin önerdiğin ürün de çöp dostum. Ya kökten değiştir ya da mecbur fiyatta artış olacak. Önerdiğin harddisk sadece götürür, oyunu önerdiğin şeyle açacaksa işkenceye döner.
_________________________________________________________________.

Ama evet doğrudur. Önerdiğim SSD sıkıntı yaratan bir SSD.

😂. Gercekten cop mu? O SSD'yi de alamayanlar var ve guzel bir SSD. Neyin doyumsuzlugu bu? 240GB arkadas kendisi 480GB yapar. Cop bir SSD degil.

@eneserdogan 70 TL verdiğin üründen çok bir performans bekleme zaten. Ben çok ucuza satıldığı için onu önerdim. Ayrıca kendim kullanıyorum oyunları açmak işkence olmuyor. Oyunlarda drop da yaşamıyorum. Zaten @Umut 77 belirtmiş ekran kartını 1650 Super yapıp bu parçaları yükseltebilir.

@eneserdogan 70 TL verdiğin üründen çok bir performans bekleme zaten. Ben çok ucuza satıldığı için onu önerdim. Ayrıca kendim kullanıyorum oyunları açmak işkence olmuyor. Oyunlarda drop da yaşamıyorum. Zaten @Umut 77 belirtmiş ekran kartını 1650 Super yapıp bu parçaları yükseltebilir.
Hangi oyunlarda denedin bilmiyorum ama 72 MB/s okuma, 72MB/s yazma karnesi veren bir harddiskle GTA 5 açmayı denese yemeğini yer, yedikten sonra açılır. Onun yerine hiç önermeyin, parası olduktan sonra 240GB SSD'ye takviye alır. Bu harddiski almak çok gereksiz çünkü.
Ve de oyun için en önemli donanım olan ekran kartını düşürmemeli. Parasını biriktirsin, inşallah kur durur da piyasa biraz soluklanır. O zaman alınabilir bir şeyler.

Sistem genel olarak iyi olmuş yalnız kasayı pek önermiyorum, iç özellikleri çok kötü. PSU idare eder derecede ama pek içime sinen bir model değil, nunun üst modeli CV550 ile bazı sorunlar yaşamıştım. Bir de anakartın MOSFET`lerinin üstüne Aliexpress`te satılan heatsink parçalarından alınıp takılabilir.

Sistem genel olarak iyi olmuş yalnız kasayı pek önermiyorum, iç özellikleri çok kötü.
Canım istediği için değil, zorunluluktan koyduğumu belirttim. Tekrar belirtmeme gerek var mı? İyi olmadığını ben de söyledim zaten. Vatan'dan alacağım diyor, bu bütçede nasıl daha üst model sığdırabiliriz ki? Vatan'dan olunca anca bu oluyor.

S2H modeli 700 lira, gidip o anakartı 700 liraya önermemi beklemeyin. Dediğim gibi tüm parçalar mecburi seçildi, rakibinden daha iyi olduğundan değil.

Sistemin Vatan'dan alınması şart ise bu parçaları öneririm:

5032 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı