Maksimum 500 TL mouse önerisi

Odyofil

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Merhaba, şu an kullandığım Mionix Castor isimli mousenin scroll tuşunun bozulmasından dolayı bir mouse almaya karar verdim. Bütçem maksimum 500 TL. ayrıca maksimum 500 TL diye o fiyat bandında önermenize gerek yok, ucuz ama kaliteli mouse var ise o da olur. site olarak her yerden alabilirim. Kendim İtopya'yı tercih ediyorum ya da Hepsiburada'yı, tabii bunlar haricinde de başka yerlerden alabilirim.

Not: Yazının tamamını ve kalın yazılmış küçük notları okuyup değerlendirirseniz çok mutlu olurum!

--> Genellikle oynadığım oyunlar (en fazla oynama sırasına göre);
  • Overwatch.
  • BF1.
  • CoD 2019.
Bu oyunlardan sonrası simülasyon veya hikayeli oyunlar.

--> Onceden kullandığım mouseler;
  • Mionix castor.
  • Logitech G305 lityum pil ile 80 gram ama rahat değil.
  • Logitech G403 ergonomik açıdan çok iyidi ama yüksekliği biraz fazlaydı.
  • Logitech G502 ağır!: D
  • Logitech MX518.
  • Razer basilisk bu mouse ergonomik açıdan tüm beklentilerimi karşılamıştı.
  • SteelSeries Rival 100.

--> Mouse de aradığım özellikler;
  • 2 türlü Mouse'yi tutuyorum bunlar hem tam kavrama hem de pençe tutuşu.
  • Aslında kablosuz model istiyorum, önceden G305 kullanmıştım ama okulda kaybetmemden dolayı bu mouseye geçiş yaptım. G305 çok iyi mouse di ama alçak olması benim için bir dezavantajdı.
  • Mousenin hafif olması benim için önemli, fareyi kullandığım alan biraz küçük o nedenle savurma yapamıyorum.
  • 1000 DPI'da kullanıyorum fareyi, mousepadim küçük olduğu için ileride arttırmayı düşünüyorum.
  • Ayrıca kablolu mouse önerirseniz bu mousenin kablosunu nasıl sabitlerim. Masamın üzerinde oynaması pek hoşuma gitmiyor.
  • Mouse benim için iyi kavranılabilir olmalı çünkü FPS türü oyunlar oynarken fareyi çok fazla sıkıyorum.
--> şu ana kadar bulabildiğim mouseler;

değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, iyi forumlar diliyorum!

Geri
Yukarı