Maksimum 500 TL mouse önerisi

(Şahsi ve objektif yorumum)

MM710'a bir kere alışırsanız başka mouse kullanmak istemeyebilirsiniz. Eğer elinize oturacağını düşünüyorsanız şiddetle tavsiye ederim. Ben hayatımda böyle bir kablolu mouse kullanmadım kabloyu resmen hissetmiyorsunuz. Sensörü zaten en üst seviye o kısımları siz kontrol etmişsinizdir.

MM710 Türkiye'ye ilk gelen seri kalite kontrol açısından çok sorunlu. Son seri nispeten daha iyi fakat hangi mağazadan bulabilirsiniz bilemiyorum.
MM711 versiyonunu tercih edin kesinlikle. Kalite kontrol açısından daha iyi ve pek çok sorunu düzelttiler.

Zowie hakkında neler düşünüyorsun bilmiyorum ama sadelik ve performans seviyorsan kesinlikle bakman gerektiğini düşünüyorum. Bu zamana kadar Razer, Steelseries, Corsair gibi bir çok mause kullanma fırsatım oldu ama geçen seneye kadar Zowie'den sonra bir daha başka bir mause markası düşünmüyorum. Ergonomik olması senin için daha önemliyse başka bir mause düşünme derim. Mause kaba gözükebilir ama öyle değil özellikle FPS oyunları için tapıyorum :D

(Şahsi ve objektif yorumum)

MM710'a bir kere alışırsanız başka mouse kullanmak istemeyebilirsiniz. Eğer elinize oturacağını düşünüyorsanız şiddetle tavsiye ederim. Ben hayatımda böyle bir kablolu mouse kullanmadım kabloyu resmen hissetmiyorsunuz. Sensörü zaten en üst seviye o kısımları siz kontrol etmişsinizdir.
Cevabınız için teşekkür ederim, MH751 den memnun değildim bir süre sebebi sesini açmamış olmammış. Şuan muhteşem ses veriyor. MH751 çıktığı zaman çok beklentim vardı hepsini de sağladı.
MM710 çok güzel bir mouse elime uyacağını düşünüyorum ama kablosuz olan Razer kendi kablosuz teknolojisi ile beni kendine çekiyor ama sadece 280 saat kullanım sunuyor. Yüksek ihtimal tercihimi MM710 dan yana kullancağım. Bir kaç gün içerisinde herşey belli olacak gibi :D
MM710 Türkiye'ye ilk gelen seri kalite kontrol açısından çok sorunlu. Son seri nispeten daha iyi fakat hangi mağazadan bulabilirsiniz bilemiyorum.
MM711 versiyonunu tercih edin kesinlikle. Kalite kontrol açısından daha iyi ve pek çok sorunu düzelttiler.
İki modelde tüm renk seçenekleri ile beraber itopya da bulunabiliyor.
Zowie hakkında neler düşünüyorsun bilmiyorum ama sadelik ve performans seviyorsan kesinlikle bakman gerektiğini düşünüyorum. Bu zamana kadar Razer, Steelseries, Corsair gibi bir çok mause kullanma fırsatım oldu ama geçen seneye kadar Zowie'den sonra bir daha başka bir mause markası düşünmüyorum. Ergonomik olması senin için daha önemliyse başka bir mause düşünme derim. Mause kaba gözükebilir ama öyle değil özellikle FPS oyunları için tapıyorum :D
Zowie hakkında çok düşündüm ama yapısı benim pek hoşuma gitmiyor.

Dostlar glorious model o ve cooler master mm711 arasında kaldım. Tercihim hangisinden yana olmalı?

Ayrıca bu mouseler için kablo tutacağına ihtiyaç varmıdır ?

Ben fare paracord kabloya sahip olsa dahi tutma aparatını kullanıyorum. Model O ve MM711 farklı şekillere sahip MM711 ile boyut olarak Model O-(minus) karşılaştırabilirsiniz. Model O Zowie FK serisini şekil olarak referans alıyor. Biraz basık bir yapısı var. MM711 ise avucunuzun bileğinize doğru olan bölümü dolduruyor ve parmaklarınızı serbest bırakıyor (pençe ve hybrit tutuş gibi) Eliniz küçük ise belki tamamen avuç içi tutabilirsiniz.

@Odyofil MM710 ve MM711 kablolu gibi görünüyor ama aslında kablosuz bir mouse. Uzaydan ithal ettik çok acayip bir şekilde kabloyu düzgünce konumlandırınca hissetmiyorsunuz. Hele ki kablo tutucu kullanırsan kablonun olduğundan bir haber kullanırsın fareyi. Şahsen aynı hissiyatı başka hiç bir kablolu mouseda yaşamadım. Model 0 Dahil.

(Glorious Ürününü kötüleme gibi bir amacım kesinlikle yok. Tercih sizin Glorious'da alabilirsiniz kötü bir ürün değil. Bu yorumlarım şahsi ve objektif yorumlarımdır.)

Yeni konular

Geri
Yukarı