60.000TL'ye kadar sistem önerisi

Bütçe
50-60K
Çoğu kişi performansı hemen gider diyor SSD'ye Arap markası falan diye ama uzun yıllarca üretim göstermiş bir firma sıkıntı çıkar mı ki 1TB Kingston alırım hızı yüksek daha mantıklı mı olur? Ya da en düşük SSD'yi seçerim almak zorunlu ise geldiğinde 2TB Kingston u takarım.
Eğer 2TB ayrı alacaksan şunlara bak.

Eğer 2TB ayrı alacaksan şunlara bak.

66k oluyor 2TB Kingston ile bence güzel oldu kasa hepsini ayrı yerlerden alsam 6K daha ucuza gelebilir 60k ya toplandı iyi oldu.

Dosya Ekleri

• IMG_7120.png
    IMG_7120.png
    139,7 KB · Görüntüleme: 9
66k oluyor 2TB Kingston ile bence güzel oldu kasa hepsini ayrı yerlerden alsam 6K daha ucuza gelebilir 60k ya toplandı iyi oldu.

O Kingston olanda pahalı ki. 1TB SSD+4000TL veriyorsun. 1TB SSD 1.5Kdan fazlaya satsan zaten 5.5k+ paran oluyor. Attığım modeller Kingston'un o modelinden daha iyiler ve 5k civarı. 2TB alacaksan twinmosu alabilirsin sorun yaşayacağını sanmam. Ben olsam Adata 1TB seçer geçerdim. Eğer 1TB yetmezse anakartında 2 tane yer var zaten. Bir de bütçe varsa anakart B650-S veya X670-P-CSM falan yapılabilir.

O Kingston olanda pahalı ki. 1TB SSD+4000TL veriyorsun. 1TB SSD 1.5kdan fazlaya satsan zaten 5.5k+ paran oluyor. Attığım modeller Kingston'un o modelinden daha iyiler ve 5K civarı. 2TB alacaksan twinmosu alabilirsin sorun yaşayacağını sanmam. Ben olsam Adata 1TB seçer geçerdim. Eğer 1TB yetmezse anakartında 2 tane yer var zaten. Bir de bütçe varsa anakart B650-S veya X670-P-CSM falan yapılabilir.

O zaman yetmezse 1TB alırım anakartta takarım zaten 1TB şu anlık bayağı yeter bana. O zaman bu kasa alınabilir şu an. Yardımlarınız içi sağ olun.

Dosya Ekleri

• IMG_7123.png
    IMG_7123.png
    136,2 KB · Görüntüleme: 6
@Kaan Diktaş Görseldeki kasa üst tarafa 360mm destek sağlıyor mu? İnternette birkaç model buldum da desteklediği kısmı bulamadım.

Sağlamasa koymazlar. En son arkadaş böyle bir durum yaşadı. Sığmıyor diye aradılar farklı soğutucu seçti.

Yeni konular

Geri
Yukarı