Maksimum 6000TL bütçe ile ekran kartı önerisi

Bütçe
5000-6000

YalnizShaxo

Zeptopat
Daha fazla  
Şu anda RX 480 ekran kartını kullanıyorum fakat, çok fazla ısınıyor ve ısınınca da kendini kapatıyor AMD ekran kartı almayı düşündüm ama sürücüleri çok kötü şu anda.
AMD Ryzen 3 3200G aklımda AMD RX 6600 var fakat işlemcimle darboğaz olabilir ekran kartı öneriniz var mı?

Şu anda RX 480 ekran kartını kullanıyorum fakat, çok fazla ısınıyor ve ısınınca da kendini kapatıyor AMD ekran kartı almayı düşündüm ama sürücüleri çok kötü şu anda.
AMD Ryzen 3 3200G aklımda AMD RX 6600 var fakat işlemcimle darboğaz olabilir ekran kartı öneriniz var mı?
@Rias_Gremory Kusura bakmayın aga oyundaydımda şimdi etiketliyorum

Son düzenleme:

RX 6600 düşünebilirsin ileride işlemci yükseltebilirsin. RX 6700 bakılabilir bütçe artarsa. RX 6000 serisinde bu hatalar bayağı azaltıldı.

RX 6600 düşünebilirsin ileride işlemci yükseltebilirsin. RX 6700 bakılabilir bütçe artarsa. RX 6000 serisinde bu hatalar bayağı azaltıldı.
Almayı düşündüğüm bu sence hangisini alayım ASUS Dual Radeon Rx 6600 8gb 128 Bit Ekran Kartı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Attığınız kart tükenmiş olarak görünüyor. Daha ucuza RX 6600 bulabilirsiniz.

RTX 3050 veya RX 6600?

RX 6600 daha iyi gibime geldide bıraz hataları var

Attığınız kart tükenmiş olarak görünüyor. Daha ucuza RX 6600 bulabilirsiniz.
Aga senin ilk attığın linki bıraz zorlayarak alabilirim onun bi videosu varmı varsa atma şansın varmı en güncelini

RX 6600 daha iyi gibime geldide bıraz hataları var

Aga senin ilk attığın linki bıraz zorlayarak alabilirim onun bi videosu varmı varsa atma şansın varmı en güncelini

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX 6700'den bahsediyorsunuz sanırım internette "işlemcinizi + RX 6700 game tests" yazarsanız bulabilirsiniz daha çok test videolarını.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX 6700'den bahsediyorsunuz sanırım internette "işlemcinizi + RX 6700 game tests" yazarsanız bulabilirsiniz daha çok test videolarını.
peki rx6700 bu sapphire markası en iyisimi

Yeni konular

Geri
Yukarı