Maksimum 6000TL bütçeye laptop önerisi

kreutz

Hectopat
Yer
Zonguldak
Merhaba arkadaşlar. 6000TL bütçem var, şehir dışında okuduğum için oyun odaklı bir laptop almak istiyorum (uzun mesafe olduğundan dolayı masaüstü taşması zulüm olacak o yüzden tercih etmiyorum). CS:GO/LoL/PubG gibi oyunlar oynuyorum. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. 6000TL bütçem var, şehir dışında okuduğum için oyun odaklı bir laptop almak istiyorum (uzun mesafe olduğundan dolayı masaüstü taşması zulüm olacak o yüzden tercih etmiyorum). CS:GO/LoL/PubG gibi oyunlar oynuyorum. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Monster'lere bakabilirsin özelleştirilebiliyor hepsi kaç GB SSD kaç GB HDD lazım kendine göre ayarlayabilirsin.

Araştırılmak şartı ile aşağıdakine bakılabilir. Sonuçta bu fiyata GTX 1650 Ekran kartlı 16 GB bellekli bir ürün alınabileceği daha azına bakılmaması gerektiğini gösteriyor. İntel tarafında fiyatlar hemen yükseliyor anladığım kadarı ile.
ASUS FX505DT AMD RYZEN 7 3750H

Bunun 500gb SSD si var.
16 GB Ram 4GB ekran karti.

Bunun ise tek farki 256 gb SSD 1T HDD.

Şu an bu gayet iyi duruyor.

Hayır kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yıl olmuş 2020 hala 1050 mi öneriyorsunuz cidden. Vasat ve acayip pahalı bir bilgisayar.

Eğer biraz daha verebilirseniz bunlar:
.

.

Veya bunlar:
.

16 GB RAM var 512 GB SSD kısa vadede işinizi görür. Fiyatı da istediğiniz gibi. Marka olarak Casper önermem ama. Fiyatı uygun.

Hayır kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yıl olmuş 2020 hala 1050 mi öneriyorsunuz cidden. Vasat ve acayip pahalı bir bilgisayar.

Eğer biraz daha verebilirseniz bunlar:
.

.

Veya bunlar:
.

16 GB RAM var 512 GB SSD kısa vadede işinizi görür. Fiyatı da istediğiniz gibi. Marka olarak Casper önermem ama. Fiyatı uygun.
Benim önerdiklerimde 16 gb ram ve 4 gb 1065 veya 1050ti ekran karti var.
Sizinkilerde 8 GB ram var.
Dediginiz gibi yil olmus 2020 8 GB ram bence az.
Son attiginiz alinabilir ama.

Benim önerdiklerimde 16 GB RAM ve 4 GB 1065 veya 1050 Ti ekran karti var.
Sizinkilerde 8 GB RAM var.
Dediginiz gibi yil olmus 2020 8 GB RAM bence az.
Son attiginiz alinabilir ama.

Tamam da hocam RAM sonradan artırılabiliyor. Depolama da aynı şekilde öyle. Alabilmişken 1660 Ti ekran kartlı olan bir laptop seçmesi en mantıklı olay. Diğerleri sonradan halledilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı