Maksimum 70 Mbps altyapı iyi mi?

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba oturduğum yer bir ihtimal TurkNet 1000 Mbps internet destekliyordur diye düşünerek bir sorgulayayım dedim ancak hayal kırıklığına uğradım. Maksimum 70 Mbps altyapı desteği iyi midir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230207_174103_Chrome.jpg
    Screenshot_20230207_174103_Chrome.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 72
Merhaba otruduğum yer TurkNet 1000 Mbps internet bir ihtimal destekliyordur diye düşünerek bir sorgulayayım dedim ancak hayal kırıklığına uğradım. Maksimum 70 Mbps altyapı desteği iyi midir?

Günlük kullanım için uygun eğer upload için kullanmayacaksanız 1000 Mbps'ye ihtiyacınız yok bence.

Kişiye göre kullanıma göre değişiklik gösterir. Fiber değil VDSL altyapınız var ve yaklaşık bu hızları alabilirsiniz ancak.

Kişiye göre kullanıma göre değişiklik gösterir. Fiber değil VDSL altyapınız var ve yaklaşık bu hızları alabilirsiniz ancak.
Malesef öyle. Eskiden turkcell fiber kullanıyorduk şuan alt yapı olmadığından buna kaldık.

Günlük kullanım için uygun eğer upload için kullanmayacaksanız 1000 Mbps'ye ihtiyacınız yok bence.
Valorant oynuyorum ve ping 300 lere çıkıp duruyor bunu nasıl düzeltebilirim?

TurkNet'in fiyatına göre iyi olduğunu düşünmüyorum ama 70 Mbps yeterli bir internettir.
Valla 300 ping çıkıyor valorantta çok deli oluyorum. Bunu azaltmanın bir yöntemi var mı?

Peki ya bu nasıl olacak? Böyle şeylerden pek anlamıyorum.

Ethernet kablosu alıp modeminizden bilgisayarınız arasındaki mesafe neyse çekebilirsiniz. DNS değiştirmek için de bu videoya bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ethernet kablosu alıp modeminizden bilgisayarınız arasındaki mesafe neyse çekebilirsiniz. DNS değiştirmek için de bu videoya bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kablo gerekiyor sanırım ama bunu yapamam malesef çünkü bizim evimiz 2 katlı modem 1. Katta bilgisayar 2. Katta olduğu için mümkün değil 😅

Geri
Yukarı