Maksimum 80 TL'ye Gamer Mouse Önerisi

Tamer Turan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Asus X550JK aldım ve eski kablosuz mouse bozuldu. Yeni bir gamer mouse istiyorum. Kalbim kablosuz olmasından yana ancak kablosuz düzgün ve bütçeme göre bir şey bulamadım. Teknosa'da G300 60 TL'ye düşmüş. Cumartesiye kadar fiyat artmazsa cumartesi almayı düşünüyorum. Sizce başka bir mouse mu alayım? Notebook kullandığım için kablolu olması sizce sorun yaratır mı? Çoğunlukla yatak, kanepe gibi yerlerde kullanıyorum mousepad olması gerekir mi? Sizce fiyatı cumartesiye kadar aynı kalır mı ? Teşekkürler arkadaşlar.

Bence Everest Rampage DLM-355 alabilirsiniz . Çok kaliteli ve şık bir mousedir . Şahsen kullanıyorum ve çok memnunum . Fiyatı 65TL civarındadır .
Üstelik 3 farklı renkte ledi vardır . Şimdiden hayırlı olsun :)

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    indir.jpg
    3,5 KB · Görüntüleme: 84
Bence Everest Rampage DLM-355 alabilirsiniz . Çok kaliteli ve şık bir mousedir . Şahsen kullanıyorum ve çok memnunum . Fiyatı 65TL civarındadır .
Üstelik 3 farklı renkte ledi vardır . Şimdiden hayırlı olsun :)
Everest Frisby ve INCA'dan uzak durun!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı