Maksimum 83.000 TL'ye 2. el araba önerisi

NITRO

Hectopat
Makaleler
4
Malumunuz 2. el durumları belli. 65.000 TL'ye Hyundai 2013 I10 1.0 arabamı sattım, 20.000 daha koyabilirim üzerine lakin, malum araba sitelerindeki zihniyeti biliyorsunuz ( onun arabası bu fiyataysa benim arabam daha iyi o zaman şu fiyata satarım ). Şöyle temiz, otomatik vites, Km'si 100.000'i geçmemiş veya geçtiyse de 110.000 falan, Fiesta, Yaris, Punto, Clio gibi arabalar önerir misiniz? Aracı bayan kullanacak, bu yüzden otomatik viteste diretiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Clio 3 olabilir, ben de aynı aralıklarda araba bakıyorum, telefonla aradığınızda kesinlikle ihtiyacım var acil gibi laflar etmeyin çakallar opsiyonludur eski ilandır diyip saniyesinde 5-10 çekiyor yukarı fiyatları.

2 tane vardı bizde. 1 tane kaldı. 1 tane sattık 86 bine. HB olanı siyah. Clio 4 EDC 120 HP turbo benzinli. 0-100 9.4 SN. Spour Tourer var elimde aynı motor. Üzülmüyorum yani sattığıma. Tavsiye ederim sattığım 60 bin küsür KM civarındaydı. Yer uçağı bildiğin hafif kasa EDC şanzıman. Az yakar turbo benzinli. 0-100 9.4 SN Max hız 199 yani 200. Spour Tourer modeli bakabilirsiniz veya HB.

Son düzenleme:
76.000 hyundai i20 2013 model buldum jump paket. Yarın hayırlısıyla alıyorum. Temiz araba araya tanış girdi de kaptım yoksa başka fiyatlara başkalarına gidiyordu. Konu kapatılabilir.

Aldığın arabayı mutlaka güvenilir bir Exper'te göster. Piyasada adi çok.
Usta, arabayı tam alacağım adamlar ucundan vazgeçiyor satmaktan. Hala alamadım. 2 dolandırıcı atlattım. Ekspere ustaya göstermediğim sadece dıştan gördüğüm arabadan kapora istediler filan. Millet kafayı yemiş.

Usta, arabayı tam alacağım adamlar ucundan vazgeçiyor satmaktan. Hala alamadım. 2 dolandırıcı atlattım. Ekspere ustaya göstermediğim sadece dıştan gördüğüm arabadan kapora istediler falan. Millet kafayı yemiş.

Aynen şu an dolandırıcı arttı parana yazık olur. Dediğim gibi düzgün bir Exper'te mutlaka göster.

Usta, arabayı tam alacağım adamlar ucundan vazgeçiyor satmaktan. Hala alamadım. 2 dolandırıcı atlattım. Ekspere ustaya göstermediğim sadece dıştan gördüğüm arabadan kapora istediler filan. Millet kafayı yemiş.
Şasi ve tavanda eğilip bükülme varmı, podyelerde kaynak, çatlak bükülme var mı, şasi numarası kazınmış mı, motorda yatak bağlama, aşınma var mı bunlar çok önemli. Aracın sahibi aracın istediği yağdan daha kalın yağ kullanıyorsa büyük ihtimalle motor yağ sızdırıyor aşınmıştır. Dif. kutusu yağ sızdırıyor mu bunlar çok önemli kriterler ve en az 2 ekspere göstertmek lazım. Eğer satmak isteyen adam ben aracımı ekspere sokturmam diyorsa mutlaka yürüyende arıza vardır yada taklaya gelmiştir araba dikkat etmek lazım.

Geri
Yukarı