Maksimum 75.000 TL 2. El Araba Tavsiyesi

Opel / Insignia / 1.6 T / Edition Elegance / 2011 MANUEL 6 İLERİ İNSİGNİA TESLA EKRANLI GERİ GÖRÜŞ KAMERALI sahibinden.comda - 764364659
Bu iki aracı buldum, Şahsen ben İnsignia tercih ederdim.
Insignia modelinde subap erimesi var diyorlar doğru mu bu?

1.6t motor lpgye tam uyumlu değil. Dolayısıyla doğru. Hiç bir kriter belirtmediğiniz için model önerisinde bulunamayacağım.
Arkadaşın attığı tip modellere bakıyorum. Insignia cidden çok beğeniyorum ancak subap kafamı karıştırdı. Ben alıp senelerce binmek istiyorum. ''Alman tankı'' diyorlar subap eriten tank mı olur? :)

Almanlar LPG ile binmiyor tabii. :) Bahsettiğim kriterler: Yakıt tipi, Kasa, otomatik-manuel, yeni model b-c sınıfı - eski model d-e sınıfı gibi kriterler.

Almanlar LPG ile binmiyor tabii. :) Bahsettiğim kriterler: Yakıt tipi, Kasa, otomatik-manuel, yeni model b-c sınıfı - eski model d-e sınıfı gibi kriterler.
Benzin ile binersem yapmaz mı böyle bir sorun?
D segment araçlara bakıyorum ben.

Aklıma gelen modeller bunlar. D sınıfı istiyorum demişsiniz ama model yılı ve piyasa avantajıyla 301,c-elysee modellerinede bakabilirsiniz. Bütçenize 2017-18 model araçlar alınabiliyor.
Edit : İlanlar temsili bu arada, vaktim olmadığı için model örneği olması açısından attım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı