Maksimum 9K laptop önerisi

Bütçe
9000
@messinicocugu @ardaww234 Hocam bilgisayara baktım, fiyatına göre özellikleri gayet iyi ama ekran sanırım 60 Hz. Açıkçası 2021'de iyi bir laptop alıp 60 Hz kullanmasını istemem, çok geride kaldı çünkü. En azından 120+ Hz önereceğiniz model var mı?

@Radeon RX 5500M Hocam belki bir bilginiz vardır sizin.

@messinicocugu @ardaww234 hocam bilgisayara baktım, fiyatına göre özellikleri gayet iyi ama ekran sanırım 60 Hz. Açıkçası 2021'de iyi bir laptop alıp 60 Hz kullanmasını istemem, çok geride kaldı çünkü. En azından 120+ Hz önereceğiniz model var mı?

@Radeon RX 5500M hocam belki bir bilginiz vardır sizin.

Bu modeli 144 Hz diye hatırlıyorum ama yazmıyor sormak lazım.
@messinicocugu @ardaww234 hocam bilgisayara baktım, fiyatına göre özellikleri gayet iyi ama ekran sanırım 60 Hz. Açıkçası 2021'de iyi bir laptop alıp 60 Hz kullanmasını istemem, çok geride kaldı çünkü. En azından 120+ Hz önereceğiniz model var mı?

@Radeon RX 5500M hocam belki bir bilginiz vardır sizin.

Buna bakabilirsiniz ama işlemci bayağı düşüyor.

@messinicocugu @ardaww234 Hocam bilgisayara baktım, fiyatına göre özellikleri gayet iyi ama ekran sanırım 60 Hz. Açıkçası 2021'de iyi bir laptop alıp 60 Hz kullanmasını istemem, çok geride kaldı çünkü. En azından 120+ Hz önereceğiniz model var mı?

Hocam sadece ASUS ROG STRIX bulabildim. 144hz monitör Ryzen 7 4800Hcişlemcisine sahip.
Ama ne yazık ki GTX 1650 var içinde.

Başka alternatif bulamadım. 144Hz mi bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı