Malboro Double Fusion nasıldır?

Bu konuda yardım edilir ise crack oyun konusunda en üst derece yardım ederim. Hile, crack konularında etiketleyebilirsiniz.

Bu konuda yardım edilir ise crack oyun konusunda en üst derece yardım ederim. Hile, crack konularında etiketleyebilirsiniz.
Ne alaka? Sırf mesaj atmak için yazıyorsun sigara içmek illegal bir şey mi?
Arkadaşlar bu sigaranın içimi ve en uygun fiyata nereden ulaşabileceğim hakkında bilgi verir misiniz?
Karaborsa üzerinden satılıyor resmi olarak Türkiye'de satılmıyor. Pasajları, tütüncüleri dolaşıp en uygun bulduğun yerden alabilirsin. Kartonunu 3 4 ay önce 180 liraya almıştım. Tadı nargile gibi.

Tam anlamadım ne dediğinizi forumda daha yeniyim

Karaborsa üzerinden satılıyor resmi olarak Türkiye'de satılmıyor. Pasajları, tütüncüleri dolaşıp en uygun bulduğun yerden alabilirsin. Kartonunu 3 4 ay önce 180 liraya almıştım.
Teşekkürler peki içimi nasıl bir sigara

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-12-22-23-21-31.png
    Screenshot_2019-12-22-23-21-31.png
    49,9 KB · Görüntüleme: 78
Komik adamsın, seviyorum seni. İllegal olmaması zararsız olduğu anlamını mı taşıyor?

@foreignersgod hayata verdiği zarara öneri yapılıyor ve burada kimse pek iplemiyor ama birisi crack hakkında yorum yapınca "PİS HIRSIZ" damgası yiyor. Çocukken para biriktirip oyun alamadığım için internetten crack ile oynuyordum ve büyüdüm şu an paramın çıkışmadığı oyunu indirip"alınmasına değer mi diye"bakıyorum. Her oyuna para verip, zevk almadığım oyunda param boşa gidince üzülürüm. Bence üzülmeme değmez.

Son düzenleme:
Komik adamsın, seviyorum seni. İllegal olmaması zararsız olduğu anlamını mı taşıyor?

@foreignersgod hayata verdiği zarara öneri yapılıyor ve burada kimse pek iplemiyor ama birisi crack hakkında yorum yapınca "PİS HIRSIZ" damgası yiyor. Çocukken para biriktirip oyun alamadığım için internetten crack ile oynuyordum ve büyüdüm şu an paramın çıkışmadığı oyunu indirip"alınmasına değer mi diye"bakıyorum. Her oyuna para verip, zevk almadığım oyunda param boşa gidince üzülürüm. Bence üzülmeme değmez.
Sorduğum soruya cevap bile vermemişsiniz. Crack ile Sigara'nın bağdaştığı bir konu yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı