Mali müşavire e-Devlet şifresi verilir mi?

Mirage28

Kilopat
Daha fazla  
Şahıs şirketi kurulumu için Mali müşavir e-Devlet şifremi istedi. Sizce Mali müşavire e-Devlet şifresinin verilmesi doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Verme, ne için kullanacaksa (bir evrak çıktısı almak gibi) kendin gönderirsin. Bazı şeyleri üşenmeden kendinizin yapmasını öneririm güvenlik açısından, başlarda biraz bunaltıcı olabilir ama güvenmiyorsan ya da güvenlik riski oluşturmak istemiyorsan mantıklı olan seçenek bu.

Zorunlu olduğunu düşünmüyorum, kendiniz de sorup yapabilirsiniz. Pardon hocam ama neden şahış şirketi kurma ihtiyacı duyuyorsunuz?
Ticaret amaçlı.
O Mali müşavirde bir sürü kişinin e-Devlet'i var. Merak etmeyin sorun olmaz. Artık vergi dairesi SGK girişleri e-Devlet üzerinden yapılıyor. İşini halletmek için istemiştir.
Bu işleri kendim halletmek istesem normal bir insanın yapabileceği işler mi ? Sonuçta interaktif vergi dairesi ve e-devleti kullanan ve bilen birisiyim.

Ticaret amaçlı.

Bu işleri kendim halletmek istesem normal bir insanın yapabileceği işler mi? Sonuçta interaktif vergi dairesi ve e-Devlet'i kullanan ve bilen birisiyim.

Kendiniz halledemezsiniz. Açılış işlemlerini Mali müşavirden başkası yapamaz. Korkmayın sorun olmaz.

Geri
Yukarı