Maliyetsiz evlilik teklifleri

Makaleler
1
Merhabalar dostlar, önümüzdeki hafta sevdiğim kadına evlilik teklif etmeyi düşünüyorum. Yüzüğe böbreğimi bıraktıktan sonra bu teklif olayının maliyetsiz ve abartı bir şey olmamasını istiyorum. Zaten çift olarak da abartı ve süslü şeylerden hoşlanmıyoruz. Nasıl bir şey yapabilirim? Sevdiğim kadını nasıl şaşırtabilirim?

Benzer durumun içinde biri olarak (henüz yüzük yok, evlilik de yok ama ciddi ilerliyor) hayatının en zor günlerini geçirdiğinden ama bu zorluğun tatlı olduğundan adım kadar eminim. :D

Sana spesifik bir örnek veremeyeceğim çünkü ne seni, ne de evleneceğin kişiyi tanıyıp, kişisel zevk ve hoşlantılarını biliyorum. Bir kadını şaşırtmak için spontane gelişen bir olayda ansızın, pat diye gözlerinin içine dalarak teklif etmenin geri tepmeyeceğini düşünüyorum. Artık bu araba bozuldu diye inip kaputu açarken mi gerçekleşir yoksa yanındaki kadına ayakkabı bağı çözüldü bahanesiyle eğilip ''hello there'' demekle mi olur sana kalmış. :D

Öncelikle hayırlı olsun abi bence ansızın et mesela film izlerken birşeyler getir ve o sırada sihirli sözcükleri söyle :)

Benzer durumun içinde biri olarak (henüz yüzük yok, evlilik de yok ama ciddi ilerliyor) hayatının en zor günlerini geçirdiğinden adım kadar eminim. :D

Sana spesifik bir örnek veremeyeceğim çünkü ne seni, ne de evleneceğin kişiyi tanıyıp, kişisel zevk ve hoşlantılarını biliyorum. Bir kadını şaşırtmak için spontane gelişen bir olayda ansızın, pat diye gözlerinin içine dalarak teklif etmenin geri tepmeyeceğini düşünüyorum. Artık bu araba bozuldu diye inip kaputu açarken mi gerçekleşir yoksa yanındaki kadına ayakkabı bağı çözüldü bahanesiyle eğilip ''hello there'' demekle mi olur sana kalmış. :D

Aslında birlikte çekilmiş fotoğrafımızın ve mesajımın basılı olduğu bir t-shirt yaptırıp gömleğin altına giymek ve dediğiniz gibi yapmayı düşünüyordum ancak malum durumdan dolayı 1 ayda anca ulaşıyor ürün.

Evlenmek ve yeni bir hayat kurmak bu ülkede zaten oldukça pahalı, bir de bu merasimde yapılan eylemlere böbrek bırakmayı ben de tasvip etmiyorum. Dediğim gibi, binlerce seçenek var. Spontane gelişmesi, onda iz bırakabilecek bir şey olması ve her şeyden önce onu şaşırtabilecek bir etki bırakman önemli. Karşındakini en iyi sen tanıyorsun, buna göre değerlendirmeni yapmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı