Malta'na nedir?

ÖylesineBiri01

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, malum İstanbul'da havalar çok sıcak dayanılmaz halde. O yüzden bakkala gidip içecek alıp bardağa koyup buzlu bir şekilde içiyordum ama bugün dolapta Malta'na ananaslı bir içecek gördüm. Bakkalcıya sordumda meyve suyu mu diye evet demişti, ben de alıp eve geldimde içime şüphe düştü. İnternetten baktım malt içeceği falan yazıyordu, kafam karıştı. Şimdi ben 15 yaşımdayım, Malta'na içebilir miyim meyve suyu olarak gerçekten alkolsüz bira mı?

maltana-ananas-270-ml-27da78-1650x1650.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, malum İstanbul'da havalar çok sıcak dayanılmaz halde. O yüzden bakkala gidip içecek alıp bardağa koyup buzlu bir şekilde içiyordum ama bugün dolapta Malta'na ananaslı bir içecek gördüm. Bakkalcıya sordumda meyve suyu mu diye evet demişti, ben de alıp eve geldimde içime şüphe düştü. İnternetten baktım malt içeceği falan yazıyordu, kafam karıştı. Şimdi ben 15 yaşımdayım, Malta'na içebilir miyim meyve suyu olarak gerçekten alkolsüz bira mı?

Eki Görüntüle 1878706
Evet,alkolsüz bira.

Öncelikle 18 yaşından küçüklerin alkol veya sigara içmesi yasak değil, satılması yasak. Maltana da alkol bulunmuyor. Rahatlıkla içebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1878706
İçmende bir sakınca yok alkolsüz zaten yoksa alkollü olsa öyle markette bakkalda ne bileyim satılmazdı zaten :D?

Geri
Yukarı