Çözüldü Malvarebytes sürekli aynı şeyi buluyor ve hesaplarım çalınıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

batflleck

Hectopat
Daha fazla  
Sürekli bunu buluyor. Bu ara ciddi şekilde hesaplarımda sıkıntılar yaşıyorum. Her hesabıma en az bir kez zorlama görüyorum ana mailim ve ona bağlı çoğu şeyi kurtardım. Hatta az önce Valorant hesabımı kurtardım. Her gün Kaspersky ve malvarbytes ile tarama yapıyorum. Sürekli bunu buluyor. Bu nedir ve nasıl kurtarırım? Güvenlik ile ilgili ne yapabilirim gerçekten bilmiyorum. 2 adımlı doğrulama ve auth programları kullanmaya başladım her hesabımda. Bilgisayarıma format attım. Telefonumu sıfırladım. Bu problemden nasıl kurtulacağım bilmiyorum. Ekran fotoğrafındaki şey bir virüs mü?

1688215018391.png

Hocam merhaba tekrar test yaptığımda aynı uyarıyı aldım. Klasör bu şekilde. Sorunum çözüldü sanmıştım ancak çözülmedi.

Eki Görüntüle 1843549
Sorunu şimdi anladım. Google'ye her girişinde oluşuyor Google'de yüklediğin bir uzantı sebep oluyor. Tüm uzantıları sil veya Google'yi silip yükle.

Sorunu şimdi anladım. Google'a her girişinde oluşuyor Google'da yüklediğin bir uzantı sebep oluyor. Tüm uzantıları sil veya Google'yi silip yükle.

Bende öyle olduğunu düşünmeye başladım. Bunları kullanıyorum acaba bunlara mı uyarı veriyor. Kendi programına virüs demez herhalde. Dediklerinizi uygulayıp bildireceğim.

1688301527807.png

Bende öyle olduğunu düşünmeye başladım. Bunları kullanıyorum acaba bunlara mı uyarı veriyor. Kendi programına virüs demez herhalde. Dediklerinizi uygulayıp bildireceğim.

Eki Görüntüle 1844329
Tüm hepsini kaldırır mısınız bende AdGuard kullanıyorum ama bende o sorun yok.

Tüm hepsini kaldırır mısınız bende AdGuard kullanıyorum ama bende o sorun yok.

Ayrıyeten Kaspersky kullanıyorum. Uzantılar içinde olmasa da Google'da gezinirken sitelerin yanında k harfi çıkıyor güvenlik amaçlı. O bu bildirimi veriyor olabilir mi ? Kaspersky varken rahat hissediyorum ama Kaspersky virüs olarak algılanmaması gerekiyor bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı