Çözüldü Malvarebytes sürekli aynı şeyi buluyor ve hesaplarım çalınıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

batflleck

Hectopat
Daha fazla  
Sürekli bunu buluyor. Bu ara ciddi şekilde hesaplarımda sıkıntılar yaşıyorum. Her hesabıma en az bir kez zorlama görüyorum ana mailim ve ona bağlı çoğu şeyi kurtardım. Hatta az önce Valorant hesabımı kurtardım. Her gün Kaspersky ve malvarbytes ile tarama yapıyorum. Sürekli bunu buluyor. Bu nedir ve nasıl kurtarırım? Güvenlik ile ilgili ne yapabilirim gerçekten bilmiyorum. 2 adımlı doğrulama ve auth programları kullanmaya başladım her hesabımda. Bilgisayarıma format attım. Telefonumu sıfırladım. Bu problemden nasıl kurtulacağım bilmiyorum. Ekran fotoğrafındaki şey bir virüs mü?

1688215018391.png

Tam olarak anlamadım ne dediğinizi. Microsoft sitesinden indirdim ve sitedeki program ile USB belleğe yazdırdım.
USB ye yazdırdığınız dosyayı custom bir .iso dosyası sandım, her format attığınızda aynı virüsü bulmasını buna dayandırmıştım. İhtimalleri düşünüyorum sadece, iso dosyasını yazdırdığınız USB belleğin içerisinde virüs olma ihtimali olabilir mi?

Pup virüsleri hakkında bir makale;

Kaspersky'da tarama yaparak silmeyi deneyebilirsiniz.

USB'ye yazdırdığınız dosyayı Custom bir. ISO dosyası sandım, her format attığınızda aynı virüsü bulmasını buna dayandırmıştım. İhtimalleri düşünüyorum sadece, ISO dosyasını yazdırdığınız USB belleğin içerisinde virüs olma ihtimali olabilir mi?

PUP virüsleri hakkında bir makale;

Kaspersky'da tarama yaparak silmeyi deneyebilirsiniz.

1688217835379.png

Tam tarama sonucum temiz çıktı.

Sürekli bunu buluyor. Bu ara ciddi şekilde hesaplarımda sıkıntılar yaşıyorum. Her hesabıma en az bir kez zorlama görüyorum ana mailim ve ona bağlı çoğu şeyi kurtardım. Hatta az önce Valorant hesabımı kurtardım. Her gün Kaspersky ve malvarbytes ile tarama yapıyorum. Sürekli bunu buluyor. Bu nedir ve nasıl kurtarırım? Güvenlik ile ilgili ne yapabilirim gerçekten bilmiyorum. 2 adımlı doğrulama ve auth programları kullanmaya başladım her hesabımda. Bilgisayarıma format attım. Telefonumu sıfırladım. Bu problemden nasıl kurtulacağım bilmiyorum. Ekran fotoğrafındaki şey bir virüs mü?

Eki Görüntüle 1843113
Hocam manuel siler misiniz o dosyayı?

Geri
Yukarı