Malware System32 dosyalarının içinde trojan virüsü buldu

UserNewbie

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, geçenlerde Malwarebytes Premium trial indirdim. Tarama sonucu bayağı bir virüs çıktı trojan Bitcoin Miner'da bulmuş. Fakat virüsü System32'nin içindeki bir dosya olarak görüyor. Şu an karantinada ama silsem mi silmesem mi arada kaldım. Silersem bilgisayara bir şey olur mu? Lütfen yardımcı olun.

Bana kalırsa sil yada isteğe bağlı temiz bir kurulum yap, tüm sosyal medya ve internet hesaplarının bilgilerini değiştir, Technopat dahil.

Merhabalar, geçenlerde Malwarebytes Premium trial indirdim. Tarama sonucu bayağı bir virüs çıktı trojan Bitcoin Miner'da bulmuş. Fakat virüsü System32'nin içindeki bir dosya olarak görüyor. Şu an karantinada ama silsem mi silmesem mi arada kaldım. Silersem bilgisayara bir şey olur mu? Lütfen yardımcı olun.
Sistem dosyalarının içine virüs bulaşmış. Kesin söylüyorum, karantinaya al ve sil. Yararı olur.

Sil hiçbir şey olmaz bilgilerine erişmelerinden iyidir zaten virüsü System32 bulaşır veya Appdata temp tarzı klasörlere normal.

Şu an karantinada ama silsem mi silmesem mi arada kaldım.
Karantinada olan dosya zaten silinmiş demektir. Sizin bir şey yapmanıza gerek yok. Karantina ne demek onu öğrenin ilk olarak.
Sistem ve yazılım açılışlarına sorun yoksa silinmesi sorun oluşturmamış demektir.

Geri
Yukarı