Malwarebytes 12 tane virüs buldu

windows u bilgisayarcı kurdu ve crack benim crackten bahsettiğim oyun ve uygulamalar

Bir daha o bilgisayarcıya gitmenizi tavsiye etmem. Aslında bir tane USB alıp, kendiniz de format atabilirsiniz. Oldukça basit, internetten indirebilirsin. Fakat site güvenilir olmalı. Geçenlerde ben de format attım bilgisayara. İnternetten indirdiğim ISO'yu USB belleğe çektim. Şuan da orijinal kullanıyorum.

Bir daha o bilgisayarcıya gitmenizi tavsiye etmem. Aslında bir tane USB alıp, kendiniz de format atabilirsiniz. Oldukça basit, internetten indirebilirsin. Fakat site güvenilir olmalı. Geçenlerde ben de format attım bilgisayara. İnternetten indirdiğim ISO'yu USB belleğe çektim. Şuan da orijinal kullanıyorum.
bende windowsun kendi sitesinden deneme windows u indirdim ancak beceremem diye bilgisayarcıya yaptım şimdi tekrar soruyorum naısl bir sorun yaratır 400gb oyun ve dosyalar var

bende windowsun kendi sitesinden deneme windows u indirdim ancak beceremem diye bilgisayarcıya yaptım şimdi tekrar soruyorum naısl bir sorun yaratır 400gb oyun ve dosyalar var

Virüs dediğimiz şey, yavaş yavaş bilgisayarını sarar ve en sonunda çökertir. KMSpico için bir şey söylemem. Çünkü daha önce hiç kullanmadım. Kimisi de bu programa güvenir. Muhtemelen bilgisayarcı bu programı indirirken, virüslü yerden indirdi.

Şimdi senin yapman gereken şey şu; bir USB alıp, güvenilir adresten Windows indirmek ve Rufus işlemiyle, USB'ye yazmak. Çok çok basit. Technopat zamanında bununla ilgili bir video hazırladı. Sadece C bölümüne atsanız da olur. D bölümünde bulunan dosyalarınız gitmez. Ancak oyunlar silinir. Formattan sonra gerekli programları, yazılımları yükler, keyfinize bakarsınız.

Ya da çökene kadar kullanın.

Virüs dediğimiz şey, yavaş yavaş bilgisayarını sarar ve en sonunda çökertir. KMSpico için bir şey söylemem. Çünkü daha önce hiç kullanmadım. Kimisi de bu programa güvenir. Muhtemelen bilgisayarcı bu programı indirirken, virüslü yerden indirdi.

Şimdi senin yapman gereken şey şu; bir USB alıp, güvenilir adresten Windows indirmek ve Rufus işlemiyle, USB'ye yazmak. Çok çok basit. Technopat zamanında bununla ilgili bir video hazırladı. Sadece C bölümüne atsanız da olur. D bölümünde bulunan dosyalarınız gitmez. Ancak oyunlar silinir. Formattan sonra gerekli programları, yazılımları yükler, keyfinize bakarsınız.

Ya da çökene kadar kullanın.
windowsun orjinal sitesinden deneme sürümünü indirsem bir şey olmaz değil mi

Windows'un orijinal sitesinden deneme sürümünü indirsem bir şey olmaz değil mi?

Bir daha o bilgisayarcıya gitmenizi tavsiye etmem. Aslında bir tane USB alıp, kendiniz de format atabilirsiniz. Oldukça basit, internetten indirebilirsin. Fakat site güvenilir olmalı. Geçenlerde ben de format attım bilgisayara. İnternetten indirdiğim ISO'yu USB belleğe çektim. Şu an da orijinal kullanıyorum.

Ben arkadaşın dediği gibi Windows 10 Pro yükledim bilgisayara ücretsiz olarak YouTube'den bakabilirsiniz

windowsun orjinal sitesinden deneme sürümünü indirsem bir şey olmaz değil mi

Bir sorun olacağını zannetmiyorum.

İndirip de, Rufus aracılığı ile atmak isterseniz. Aşağıda ki videoyu izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar forumda Malwarebytes adlı bir antivirüs programını oneren birkaç kişi buldum ve indirdim. 12 tane virüs buldu ancak en ufak crack vb. şeyler indirmedim. Acaba inceleyebilir misiniz bu virüsler nereden nasıl gelmiş?

Rufus ile kurulum USB'si hazırlayıp temiz kurulum yapın ve orijinal Windows 10 Key alın.

Rufus ile kurulum USB'si hazırlayıp temiz kurulum yapın ve orijinal Windows 10 Key alın.
son kez bir şey sormak istiyorum daha sabah gta 5 indirdim cs var forza var bannerlord var bir çok oyun var ben bu windowsla devam etsem bilgisayarın ömrü kısalır mı yoksa sadece bir zaman sonra çoker mi çünkü internetim yavaş oyunlar çok yüksek gb
KMSpico dosyası ve Regedit girdileri. Ek olarak bir adet Adware bulmuş. Temizleyin, ardından emin olmak için Kaspersky ile tam tarama yaparsanız sizin için iyi olur.
abi format atmazsam bir şey olmaz değil mi sen baya ilgilisin sanırım bir de sana soralım

Son düzenleme:
Son kez bir şey sormak istiyorum daha sabah GTA 5 indirdim CS var Forza var Bannerlord var birçok oyun var ben bu Windows'la devam etsem bilgisayarın ömrü kısalır mı yoksa sadece bir zaman sonra çoker mi çünkü internetim yavaş oyunlar çok yüksek GB.

Abi format atmazsam bir şey olmaz değil mi sen bayağı ilgilisin sanırım bir de sana soralım.

Hiçbir şey olmaz. Kurulum USB'si hazırlayıp format atabilirsiniz. Zira KMSpico yasal değildir güvenilir bir yerden 40 veya 50 TL'ye orijinal Key alabilirsiniz ama sisteme güzel bir virüs taraması yaparsanız ve Windows güncellemelerini yaparsanız format atmak zorunda değilsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı