Malwarebytes kullanmayın!

Silmiyorsa "otomatik onarım" hatasını nasıl aldım o zaman? Üstelik iki defa Malwarebytes'ta tarama yaptıktan sonra bu hatayı alıyorum. İlkinde ise öylesine taramak için açmıştım. Herhangi bir virüs belirtisi görmemiştim. Yani yapmaz diyorsunuz ama yapıyor maalesef.

Israrla minidump dosyası paylaşmıyorsunuz. Ben şimdi tahmin ederek sorunu bulamam ki dediğimiz dosyada neyin ne olduğu belli oluyor.

Ya ne anlatıyorsunuz siz virüs indirmişsiniz silmiş, hala konuşuyorsunuz. Avast kullanıyorsun bir de gece gece kızdırıyorsun. Malwarebytes'in mavi ekran verme şansı yok. Zaten hayatımda 100 kere taratmışımdır, hiçbir sorun görmedim. HDD veya SSD'nize baktırın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya ne anlatıyorsunuz siz virüs indirmişsiniz silmiş, hala konuşuyorsunuz. Avast kullanıyorsun bir de gece gece kızdırıyorsun. Malwarebytes'in mavi ekran verme şansı yok. Zaten hayatımda 100 kere taratmışımdır, hiçbir sorun görmedim. HDD veya SSD'nize baktırın.
Ben Malwarebytes'ın mavi ekran verdiğinden adım kadar eminim. Bunu açtığım konuda bile belirttim.

Değil, hata raporu verir her türlü.
Veriyorsa muhtemelen bu başlıktaki gibi sorun yaşıyor olabilirim. Enes3078 adlı kullanıcının gerekli dosyaların oluşmadığını söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı