Malwarebytes'in diğer güvenlik yazılımlarından farkı nedir?

Gerçek zamanlı koruması başarılı değil, false-positive oranı çok yüksek. Sezgisel tespiti fena değil, tarama motoru oldukça başarılı. Second-opinion Scanner olarak kullanılabilir fakat asıl güvenlik yazılımı olarak kullanmayın.
Antivirüs olarak ücretsiz ne önerirsin.

Güvenilir, ücretsiz (belirli periyotlarla tarama yapıp kaldırıyorum) ve işini iyi yapan bir yazılım.

Malwarebytes'in kendi sitesinde anti-malware olarak geçiyor. Ayrıca Malwarebytes'in gerçek zamanlı korumasını kullanmasını kimsenin önermiyorum.

Forum sayfasına bakarsanız kendilerini antivirüs olarak nitelendiriyorlar. Başka antivirüs yanına kurmayın diyorlar. Gerçek zamanlı koruması da başarılıdır. 10 yıldır ömür boyu lisansa sahibim. Birçok antivirüsün bulamadığı zararlıyı buldu ve sildi.

Forum sayfasına bakarsanız kendilerini antivirüs olarak nitelendiriyorlar. Başka antivirüs yanına kurmayın diyorlar. Gerçek zamanlı koruması da başarılıdır. 10 yıldır ömür boyu lisansa sahibim. Birçok antivirüsün bulamadığı zararlıyı buldu ve sildi.
Zararlıyı bulup silmesi konusunda Malwarebytes başarılı bir markadır zaten. Ancak yapılan testlere bakıldığında aktif tehditleri bazen algılayamadığını bazen algılasa bile dosyaya engel olmadığını gördüm ve kendimde test ettim. Ben kendi sitelerinde ne yazıyorsa onu yazdım Malwarebytes'in şu günlerde ben de anti-malware değil de antivirüs olmaya başladığını biliyorum sadece sitesinde hala anti-malware olarak geçiyor.

Geri
Yukarı